top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

איך למצוא את השקט שבתוך הסערה

Updated: Jun 23


כשמישהו מטיל בכם דופי, אתם מרגישים שזו התקפה על הזהות שלכם. תחוו צריבה כואבת על כך שהאגו שוב לקח את המושכות לידיים ולא התודעה שלכם. אינכם רוצים להיות מוצפים אלא נוכחים, אבל האגו שולט במצב, ברגשות ובתגובות שלכם, מרגישים כאב על הניכור והעוול, על ההזדמנות שהתפספסה לאהבה, לקשב, לשיח.


אתם נמצאים בשלב של התפתחות רוחנית ותודעתית, מתוסכלים שבזמן ריב או סערה אין זכר לתרגולים ולנסיון שלכם. הידע שצברתם מתאדה עם הכעס. אינכם מסוגלים ליישם אף אחת מהטכניקות והשיטות שלמדתם. אמנם אתם מודעים שזה האגו שסוחב אתכם ועדיין התחושה מאתגרת. אינכם יודעים מה לעשות עם התגובתיות והרגשות שמציפים, מרגישים חצויים ומאולצים, משתדלים להימנע מלהגיב מהאגו, לתקוף, יחד עם זאת אין לכם עדיין מענה מתוך עומק התבונה, אתם לא שלמים בתוככם ונוכחים אלא חווים מאבק פנימי בין הדחפים והדפוסים של האגו להגן על האגו הפגוע, לתקוף בחזרה ובין הצורך והרצון ללמוד חמלה, להיות בשלווה, להעביר את המושכות לאלוהים ולשחרר את נפשכם מעולו של האגו.


למרות שהאגו הוא אשליה, הפגיעה שאתם חווים היא אמיתית. האגו מפתה ומושך אתכם להשתלח, להילחם, מוצפים בזעם, תחושה של עוול, אתם בוערים בפנים, נדמה שאתם מדחיקים חלקים ממכם, עוצרים בכוח את הרגשות הספונטניים, את הטבע שלכם. כשאתם בוחרים לא להגיב לאגו של אדם שתוקף אתכם, אינכם הולכים נגד הטבע שלכם, אלא אתם הולכים יחד עם הטבע שלכם, אינכם האגו התוקפני התגובתי אלא המהות שלכם היא אהבה, משם אתם יונקים את התבונה שלכם.


כשהאגו פעיל, התבונה נעלמת.


הדחף לתקוף אינו הטבע שלכם אלא של האגו. אתם לא הכעס והפחד שעובר בכם, אלו תנודות דקיקות שמעל פני השטח, אתם העומק האינסופי שנותן כוח ועוצמה לכל דרמה, השקט חזק יותר מהסערה הנפשית. אתם כועסים כי מישהו מנסה לערער את האמון שלכם בעצמכם כשהוא מטיל בכם דופי. אתם מזהים את המניפולציה והטכניקה לתקוף אתכם אישית ולעורר בכם ספקות, כואב לכם שהוא מונע וחמוש ומוכן לערער אתכם, ופועל מקנאה. ״הוא לא אמור להתנהג כך״ זו מחשבה שמעוררת בכם סבל. אם זה לא נכון מדוע שתפגעו ממנו? אם הוא מטיל דופי על זהותכם, על העשייה שלכם, על דרך החיים שבחרתם, כל מה שנדרש הוא להביט על חייכם, האם הגן שלכם פורח? האם יש פירות לעמלכם? תוצאות לעשייה שלכם? האם אתם מאושרים? מדוע אתם מבקשים את האישור מאדם שעדיין לא התעורר?


כשמישהו מערער את האמון שלכם בעצמכם, דעו שיש לו כאב רגשי, הוא מתמודד עם אתגר לא קל: זה הוא שמאבד את האמון שלו בעצמו לידכם. לכם אין קשר לכאב שלו. כמו שאף אחד לא יכול לנשום במקומכם, אף אדם לא יכול לערער את האמון שלכם בעצמכם אלא רק אתם.


אתם אומרים שהכאב שלכם קשור באתגר התקשורתי, בניכור והריחוק והעובדה שהאגו כאן שולט ולא התבונה. אני אומר לכם: אם אדם מטיל בכם דופי רק אגו גדול יאמין שלכם יש קשר לזה. לאמונות ולסיפורים שלו אין קשר עליכם, ראו שהוא מופעל מתוך פצע רגשי שלא נסגר, כואב להיות במקומו. אדם שחש מאויים ממכם נמצא במאבק, הוא לא בוחר לקבל השראה מהדוגמה האישית שלכם, דרך החיים שלכם מערערת על הזהות שלו הכבולה ותלויה בתוצאות מעשיו, הצלחות או כשלונות, לא ער ומודע לגורמים לסבל שהוא חווה ומה מניע את התגובתיות הרגשית שלו שגורמת לו להיות תוקפני אליכם.

כשמישהו תוקף אתכם אל תפנו לו את הלחי השניה, פנו לו מקום של חמלה בליבכם.

איך להעמיק את השקט בתוך הסערה? איך לא להיסחף לוויכוחים ומאבקי כוח? איך לפעול מתוך התבונה ולא מתוך האגו ולהפוך את השקט והעוצמה הנוכחת לדרך חיים? תשובות מעמיקות לשאלות הללו תוכלו למצוא בשני ספריי שהוצאתי לאור. בספרים יש מעל לשש מאות תובנות שכתבתי שהם כלים להתפתחות תודעתית. הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לוקח זמן לשנות הרגלים. תרגול ממוקד יום יומי יכול להביא לתוצאות מהירות.

שינוי ההרגל להזדהות עם המחשבות שלנו אינו יכול לעבור דרך חשיבה, השינוי מתחיל בגוף.

אני מזמינה אתכם לאתגר 30 יום לשינוי הרגלי הכרה.

מדיטציות לשינוי הרגלים, הפחתת הסבל והעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה.

אני מזמינה אתכם להתחיל בתרגול עוצמתי ומשמעותי אתגר שלושים יום לשינוי הרגלים ראקטיבים ולהעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה. 

גר״מ אלו ראשי תיבות של גוף, רגש, מחשבה אנו נוטים לראות אותם כנפרדים, למעשה זו מערכת אחת הקשורה זו בזו, במהלך 30 יום תאזינו למדיטציה אחת כל יום כדי שהתת מודע והגוף יטמיע את ההדרכה כחוויה רב חושית. התרגולים יעזרו לכם להתקרקע בהווה ולא להיסחף אחרי הרגלי החשיבה. אלו מדיטציות פשוטות לתרגול. במקביל אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית, מרחב של לימוד אישי ולימוד בקבוצה בשיעורי זום בימי רביעי בשעה שמונה בערב שעון ישראל.

איך מעמיקים נוכחות בסביבת עבודה רעילה? מה ההבדל בין רגישות לפגיעות? איך שומרים על רגישות גבוהה מבלי להיסחף לכאב של אחרים? מהם מחזיקי תדר? אלו הנושאים שאני מדברת עליהם החודש במרכז להתעוררות תודעתית בנוסף מדיטציות חדשות להתמרת הפגיעות והכאב, לגברת כוח הנוכחות ועוד..בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר181 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page