top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

גוף הכאב ואהבה

המרוץ אחרי האהבה השאיר אותך בלי נשימה ומרוקנת מאהבה לעצמך. אינך מכורה לאהוב נעלם, את מכורה לכאב הדחייה, לתקווה עתידית ולגעגוע. אהבה מושגת ממומשת מפחידה אותך יותר. האפשרות לאהוב אדם שאוהב אותך, מבקש אותך וחי איתך מזעזעת את עצמותייך. למדת שאהבה לא מושגת היא אהבה גדולה. את רואה איך האהבה הממשית נשחקת תחת גלגלי השגרה, הזוהר שלה מתעמעם מול הצורך היום יומי לנהל חיי משפחה ופרנסה. את רואה בדמיונך איך המשפחה שלך והחברים פורטים את האהבה לפרוטות של מאבקי כוח, בגידות ותלונות אינסופיות. את לא רוצה חלק באהבה כזו. מבלי משים, הפכת את האהבה לקדושה. האמת שהקודש חי בלב הפרטים הקטנים השזורים ביום יום ולא מבדיל בין אהבה לאהבה. הכל עומד בשוויון מול קודש חי ואמיתי.

 

כמו לגוף, גם לזוגיות אוהבת ותומכת יש רגעים לא בריאים. בריאות תלויה במינון. כמו שלא רצים למיון מכל מקרה של צינון, גם צינון בזוגיות חולף, אין צורך לאשפז את מערכת היחסים. לא כל משבר הוא סימן שהזוגיות לא בריאה. כמו לגוף, גם לזוגיות אוהבת ותומכת יש מערכת חיסון ואיזון ששורשה אהבה. כמו שהגוף מתגבר ומתחזק ממחלה, לומד לפתח נוגדנים, במערכת החיסון של מערכת היחסים, הרצון והזיכרון הם מרחב של גדילה ולמידה משותפת.

 

ישנם רגעים בהם חוסר הוודאות גובר, נדמה שהקרקע נשמטת מתחת לרגליים. במקום להילחם ולהתנגד, אפשר לרכוב על השור ולמצוא את המרכז בכל רגע נתון, למצוא  את האיזון הפנימי תוך כדי תנועה. לא משנה מה קורה, המרכז תמיד נשאר איתך. את ערה ברגע זה, את המרכז. גם אם יש סערה, גם אם פני השטח גועשים, הרשי לזה להיות, אל תנסי בכוח למצוא את המרכז, נועי עם הסערה, הניחי לה להיות כפי שהיא: הפרא המרפא.

 

לא העצב טבוע בך אלא האהבה. היא לא תניח לך עד שתתעוררי לאור שהוא מי שאת. שורשך הוא אהבה. זו המהות שלך. כשגיליתי שעבר ועתיד הם רק מחשבות, הבנתי שלעצב יש עומק כמו למחשבה. כל רגע שאני לא עצובה אין עצב בעולם. כל רגע שאני שמחה יש רק שמחה בעולם באותם רגעים, אז התחלתי להאזין למה שבאמת קורה איתי ברגע זה ולא למחשבות שלי.

 

נכתב גם עבור גברים ולכל לב המרגיש את האמת בתוכו ולא מוצא עוד את המילים

תודעה נוכחת הספר המעשי | תמר רוטשטיין

 

מהי אותה אנרגיה עוצמתית שכובשת אותנו בדממה מרגיעה ומחיה את הנפש כשאנחנו בטבע? מהם הכוחות שמחברים אותנו לעצים לאדמה? מדוע קל יותר להעמיק נוכחות להרגיש את הריפוי לנפש ולגוף כאשר אנחנו בטבע ובחוף הים? מהו אותו ארג תבונתי מופלא שמקיים את העולם באיזון ובהרמוניה? האם אותו כוח מצוי בנו? איך אפשר לעורר את התבונה השקטה מציאות היום יומית? הכוח התבונתי שוכן ומובנה בתוכנו, אך הוא רדום, מתכסה בתפיסות הצרות של המיינד והאגו. בקורס אלמד כיצד להיות כוח השראה והשפעה בעולם הכאוטי.

אני מתרגשת לפתוח מחזור חדש של קורס שירת העצים. הקורס יפתח ב 21 למאי.

תלמידים רבים אמרו לי את אותם מילים: את מעניקה לנו את החוליה החסרה. חלקם למדו אצל מורים ידועים, קיבלו ידע אדיר ומשנה חיים, השראה וכלים נפלאים אבל משהו היה חסר, לא בגלל הידע אלא בגלל הדרך שמלמדים אותנו בעולם המערבי: אנחנו מקבלים ידע מבלי להיות ערים ומודעים להכרה שלנו. המילים משפיעות לתקופה מסויימת אבל כוחו של הרעיון מתאדה כי אנחנו לא חיים ומיישמים את הרעיונות אלא נתלים בהם. לרעיון המגיע טהור מהמקור יש אנרגיה עוצמתית, אנו נהנים מהעוצמה והחוכמה ונאחזים ברעיון כדי לחוות התעלות והרגשה טובה אבל לא מיישמים אותו. כך נוצרת תלות באנרגיה רוחנית המגיעה מהרעיון או ממורה ומתקשר. אף אחד לא ״אשם״ בזה, זהו שלב של ההתפתחות שלנו ועכשיו אנחנו מתעוררים לשלב הבא.להביא נוכחות וערות רוחנית ליום יום. חמלה וסליחה עצמית.

תלמידה אהובה סיפרה השבוע על פחד אדיר מלשים גבול כי היא חששה לפרנסתה ובזכות העמקת הסמכות הפנימית שלה והתבוננות נוכחת היא גילתה שיש קשר בין נטישה לריצוי. כשהיא העמידה גבול מול לקוח היא ראתה עד כמה היקום מחזיר לה ומעניק לה טוב בלי מאמץ וקושי, הלקוח שמח על ההזדמנות להחזיר לה על כל הטוב שהיא עשתה עבורו אמר לה כמה שהוא מעריך ואוהב אותה והעלה את מספר המפגשים שלהם.לא אמרתי לה מה הקושי שלה אלא נתתי לה את הזרעים להעמיק נוכחות ולתקשר ולחשוב בצורה מקורית ולא לפחד מהסמכות הפנימית שלה.

בקורס תגלו כיצד לעורר בתוככם את כוח ההשראה המרגיע שקיים בטבע. איך להיות עוגן של השראה ורוגע. תלמדו לחשוב בצורה מקורית, לא לפחד מהסמכות הפנימית שלכם, תקבלו כלים להשתחרר מפחדים וקבעונות של שנים, לטפח את הקשב עם האינטואיציה, הרגשות והתחושות המקוריים שלכם. תלמדו להגביר את האנרגיה שלכם. לחזק את הקשר והקשב שלכם עם אותו כוח מופלא שנוכח מעבר למלל המרגיע. כוח שקט עוצמתי ומופשט שקורן מכל מה שקיים בעולם הזה ונושא איתו מסרים מתמירים שלא נאמרת בהם מילה אחת. כוח החיים של התודעה היצירתית שבוערת מהעצים והפרחים ובעלי החיים ולא מכלה אותם.הסנה הבוער אינו מטפורה הוא הרגע שבו האדם מתעורר לראות את עצמו: מהות וישות נצחית, כוח טבע בפני עצמו.

במהלך 16 השיעורים נלמד על העומס המנטלי, נרפה מהמאמץ להרפות. למאמץ קשור רעיון שיש מקום תהליך או דרך להגיע אליו, יש יעד יש ״אני״ שהולך בדרך, או יש צורך לרכוש עוד ידע עבור היעד. בקורס נלמד לעורר את כוח הנוכחות את הלהבה בכל מקום ובכל תנאי. להאיר שפיות ומודעות להפחית את הסבל ולהוריד את האוטומט התגובתי שמגיע מתוך האגו.

איזה קורס מדהים ומיוחד אני עומדת ללמד אתכם: 16 שיעורים שבועיים, במהלך ארבעה חודשים נלמד על הכוח המסתורי המופלא התבונה שחיה בטבע, כיצד לפתח כלים לחזק את ההשראה וההשפעה של כוח החיים מתוך התודעה וההכרה שלנו.

הקורס יתחיל ב 21 למאי 2024 ויסתיים ב 3 לספטמבר 2024.

השיעורים יתקיימו בימי שלישי בשעה 20:00 בזום שעון ישראל

אני מלמדת קבוצות קטנות לכן מספר המקומות מוגבל.

המיקום: בזום בנוחיות האופטימלית מהבית שלכם. הקלטה תעלה בתום השיעור ותהיה זמינה לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיומו של הקורס.

הגישה לשיעורים ולהקלטות פתוחה לתלמידי הקורס בלבד. ההרשמה המוקדמת בהנחה עד ה17 למאי.

הקורס כולל 16 שיעורי זום שיתקיימו בימי ג׳ בשבוע

+ 16 שיעורים חיים במרכז להתעוררות תודעתית בימי רביעי בשבוע.

עלות הקורס: 800 דולר 

מחיר אחרי הנחה: 700 דולר 

לנרשמים עד הראשון למאי ניתן לחלק עד ארבעה תשלומים מידי חודש.

*אני חיה בארה״ב לכן המחירים מצויינים בדולרים.


מה תקבלו בקורס:

1. 16 שיעורים חיים בזום שיהיו מוקלטים וזמינים לצפייה ללא הגבלה.

2. 16 שיעורים חיים בזום של המרכז להתעוררות תודעתית

3. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית לחצי שנה במהלך לימודי הקורס המתנה: שלוש מאות דולר

4. גישה חופשית לכל תכני הקורס ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס.

5. קבוצת וואטסאפ פתוחה לשיתוף ושיחות לתלמידי הקורס בלבד.

6. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית במהלך לימודי הקורס.

חיבוק אוהב תמר


צילם בן סוגי האהוב שמעון רוטשטיין.


1 comentario

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Me gusta
bottom of page