top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

דעה רגשית (דעות קדומות)

Updated: Feb 28

המיינד לא מחפש את האמת הוא מחפש הוכחות למה שהוא כבר מאמין בו. כשמדובר בדעה רגשית, המוח יזהה וימצא הוכחות במציאות וחיזוקים מתוך המצב הרגשי שבו הוא נתון. לא במקרה זה נקרא בעברית ״תפיסה״ התודעה תפוסה בנרטיב וסיפור רגשי. אין בינו לבין המציאות הנוכחת ברגע זה שום קשר. האגו מקבל סיפוק ומתחזק מדעות רגשיות. דעה רגשית מעוותת את הראיה הנוכחת. היא משנה את האופן שבו רואים את המציאות. כאשר דעה נובעת מרגש של דחייה לאדם מסוים או לקבוצת אנשים, נגבש דעות ומחשבות שיבססו את הדחייה שאנחנו חווים. החשיבה היא ביטוי של הרגש. רגשות יסוד משפיעים על המחשבות שלנו - פחד, דחייה, שינאה. אמון, משיכה, אהבה.


קו עדין העובר בין אינסטינקט לאינטואיציה. האינסטינקט קשור בהישרדות בחולף והאינטואיציה להתפתחות ולנצחי.


כשעולה מחשבה וקופצת דעה במוח שלי אני מתבוננת על ההקשר הרגשי, האם הדעה שלי מושפעת מהיחס הרגשי שיש לי כלפי אותו אדם או קבוצה של אנשים. אם יש מטענים רגשיים של דחייה ופחד זלזול וקנאה. הדעות יתגבשו בצל הרגשות הללו.אחד הזיכרונות החקוקים בלב שלי בנושא הזה כהייתי בגן, הגננת לא אהבה אותי היא דחתה אותי בגלל רגש של דחייה שהיה לה כלפי אמא שלי. היא הכניסה אותי לתבנית הרגשית שעיצבה את הדעה שלה עלי, לא משנה מה שעשיתי היא הגיבה בדחייה. לאורך החיים שלי ראיתי את האמביולנטיות ביחס של אנשים כלפי. כילדה זה בלבל אותי, היו מורים שמאוד אהבו אותי היו מורים שהתנכלו אלי. לא ידעתי איך אפשר לאהוב או לדחות את אותו האדם.


הפכתי להיות מודעת לקשר בין רגשות ודעות. ראיתי שאין קשר ביניהם לבין האמת. הדעות ״השקולות״ הן רגשיות ברובן. הן קשורות לרגשות היסוד ומעצבות בצורה לא מודעת את תפיסת העולם שלנו. כשמתעוררים תודעתית אנחנו לא מתנתקים מהרגשות אלא מזהים אותם ואת ההשפעה שלהם על הנפש והמחשבה שלנו.


ההתמרה התודעתית משנה את הרגשות, הרגשות מתמירים לאהבה, חמלה וקבלה. ההתמרה מתאפשרת כשחושפים את הקשר בין רגשות לדעות. נוכחות היא בחירה וחיבור מודע שקורה למרות הנטיות הרגשיות. התבוננות עמוקה שמשלבת את האינטואיציה עם הרגש. האדם חווה את הרגש כאנרגיה שעוזרת לו לדייק ולחוש את האמת כפי שהיא ברגע זה ולא לקבע דעה המבוססת על מטען רגשי לא מודע. כשמעמיקים נוכחות לומדים להתייחס גם לדברים שגורמים לנו לכיווץ ודחייה. המנגנון שגורם לנו להירתע הוא חלק ממערכת ההגנה של הנפש. כאשר אין וויסות כלומר אין מודעות ונוכחות הגוף יגיב לכל טריגר בצורה לא מאוזנת. המערכת הרגשית תהיה במצב של כאוס. כמו שמערכת החיסון של הגוף יוצאת מאיזון מופיעה אלרגיה כך המערכת החיסון של הנפש מגיבה באלרגיה רגשית.


הדחייה והכיווץ, הרתיעה הם הדרך של הנפש והגוף לסמן לנו גבולות. כשזה מגיע עם מודעות ומתוך העמקת נוכחות לא יתלווה לזה דעות רגשיות אלא תובנות עמוקות.

חיבוק אוהב תמר

ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מסלול פרימיום מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:לתלמידי הקורס יש גישה למרכז להתעוררות תודעתית מסלול הפרימיום לכל תקופת הלימודים. שיעורי הקורס מתקיימים בזום, כל שיעור יוקלט ויעלה באתר. השיעורים של הקורס יהיו זמינים לכם לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס. השיעורים של המרכז להתעוררות תודעתית זמינים לצפייה כל עוד אתם חברים במרכז או תלמידים בקורס.


אם אתם מעדיפים לימוד עצמי או לא יכולים להתחייב לקורס מלא יש אפשרות להצטרף כחברים למרכז להתעוררות תודעתית באחד מהמסלולים. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית.


אני יודעת כמה זה מרתיע להיות מנויים באתרים שמקשים ומחביאים את האפשרות להפסיק את התשלומים החודשיים או השנתיים. אני לא מחביאה, הקישור להפסקת החברות נמצא בכל עמוד באתר למטה.


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם


המדרגה - שלושים שיעורים מוקלטים.בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר


135 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page