top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

האיזון הטבעי

Updated: Feb 28


את האיזון הטבעי אין צורך לחפש הוא מגיע כשמעמיקים נוכחות ומתייחסים לרובד השקט החי, לחיים הקיימים בשקט.


נדמה שאנחנו מתעוררים לחיים רק כשאנחנו מדברים, מתבטאים, כשהמוח והשיח שוטף ושוצף בראש, הגוף מתעורר והרגשות עולים. אפשר לראות אנשים שיושבים לכאורה בשקט ובדממה אבל על הפנים שלהם ניכר שהם שקועים בשיחה מאוד ערה עם עצמם.


יש רעיונות רוחניים שספוגים בכללים שאומרים לכם כיצד להגיע לשלווה ואיזון: לא להרבות בדיבור ולא להרבות בעשייה, לשנות הרגלים ״רעים״, במקום להיות קשובים לצורך האמיתי של אותו הרגע, אנשים מאמצים התנהגויות וכללים שעומדות בניגוד לחוויה הנוכחת שלהם.הכפייה של הכללים החיצונים היא אחיזה ברעיון רוחני ומרחיקה אתכם מקשב אמיתי למה שמתבקש ונדרש עבורכם עכשיו. אין צורך להתנהג בדרך מסויימת כדי להעמיק נוכחות. מספיק שמפנים את תשומת הלב מהמלל שרץ בראש אל הגוף, לחוויה של החושים, למה שנעשה מסביב ברגע זה. השהייה בדממה הערה היא האיזון. חלק מהכללים הרוחניים השגוים אומרים לנו שכדי להשתחרר מאחיזה מדברים שגורמים לנו לסבל: חומריות והגשמה, רצונות וחלומות עלינו לעזוב הכל ולהישאר בלי כלום וכו׳.


כאן יש פספוס גדול. מכיוון שאין הכוונה להעמיק קשב לאור הפנימי, לנוכחות, לדיוק שנרקם מעצם ההפניה של ההתייחסות שלנו מהרעיון והכלל הרוחני. אנחנו מאתגרים את עצמנו ונשארים עם אותה רמה של מודעות. ללא העמקת נוכחות התרגול נשאר ברמה חיצונית.


אין צורך לחפש איזון, אין צורך לאתגר בכוונה את החיים כדי להגיע לנוכחות. החיים יספקו לנו בשפע הזדמנויות בצורה של אתגרים כדי שנתעורר. הם יספקו לנו בשפע גם רגעים מופלאים שגם מהם נלמד להעמיק את החיבור לעצמנו.


לבחור בהווה זה אומר לבחור בעצמנו.


אם אתם מעוניינים לללמוד להפחית את הסבל, לא להיות נתונים לשליטה של המחשבות עליכם

תצטרפו למרכז להתעוררות תודעתית. אתם יכולים לבחור במסלול חודשי או שנתי תקבלו גישה לתכנים משני חיים. למעלה משישים סרטונים ומדיטציות בכל תחומי החיים.


תוכלו לצפות בהקלטות של שיעורי זום מהחודשים הקודמים

ועוד..


תוכלו לצפות בסרטונים שנותנים תשובות לשאלות על מערכות יחסים, צמיחה תודעתית ורוחנית, העמקת נוכחות, כסף ותודעה, חיים ערים, איך לגייס אנרגיה במצבים קשים, להפוך את השבר לעוצמה, העמקת נוכחות במערכות יחסים. על זהות ודימוי גוף.


יש שפע של מדיטציות שאתם יכולים לתרגל בכל זמן


ועוד..


ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


שיעורי הקורס מתקיימים בזום, כל שיעור יוקלט ויעלה באתר. השיעורים של הקורס יהיו זמינים לכם לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס. השיעורים של המרכז להתעוררות תודעתית זמינים לצפייה כל עוד אתם חברים במרכז או תלמידים בקורס.


בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר
Kommentarer

Betygsatt till 0 av 5 stjärnor.
Inga omdömen ännu

Lägg till ett betyg
bottom of page