top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

המסר היומי להשראה: גלוי והשראת האור שלךהייתכן שהחשיבה הקולקטיבית היא הבועה? אם את מרגישה זרה בעולם, לא שייכת ולא הולכת עם הזרם, זה סימן טוב. את מתעוררת מהבועה של הפחד שנלווה לחשיבה המותנית. את מתעוררת לזהות שהחשיבה היא מקור והסיבה לסבל. את מתעוררת מכאבי האשליה שההתקשרות לחשיבה המותנית יוצרת. את יוצאת מגבולות המחשבה היוצרת אשליה של עבר ועתיד וחיה בשלווה ערה, חווה את עוצמת האהבה ללא תנאי ויוצאת מתודעת הפחד לתודעת האהבה. העובדה שאת במיעוט ברגע זה לא מעידה על כך שאת בבועה.


האור שלך אינו בועה, הטירוף מסביב הוא בועה. השלווה שלך היא אי של שפיות בתוך מציאות של אי-שפיות. אובדן ונתק שנובע אך ורק מיצירה של זהות בדויה וקורבנית המגוננת על קיומה, הנשענת על סיפורים ואמונות של חשיבה, היוצרת זהות פסיכולוגית הישרדותית שרואה כוח, כסף, מעמד, מאבק שליטה, מלחמות, השלטת טרור ופחד הכרחיים להמשך קיומה. את מתעוררת לראות את הזהות האמיתית שלך, נשמה ערה, תודעה חיה, אור הקיום עצמו, מקור יצירה של היקום המתעורר דרכך. את אהבה שאינה תלויה בדבר, נשמה נצחית בגוף זמני. אם את יודעת את זה, יצאת מבועת הפחד והאגו. אם את בוחרת לחוות את הנשימה של ההווה במקום את הרעש הפסיכולוגי של הקול המדבר בראשך, יצאת מהבועה אל המציאות. אז אולי את במיעוט כרגע, זה לא מעיד שאת חיה בבועה, להפך, את חיה באמת.


אולי אנשים אומרים לך שאת מעופפת וחיה בבועה של אור ואהבה, אולי אומרים לך שאת חיה בבועה של שלווה אולי את מאמינה להם לרגע, כי במציאות החיצונית לא רק שהדברים לא משתנים אלא הם תופשים כיוון יותר קיצוני, זה מערער לרגע את האמון שלך בעצמך. כוחה של האמת שנובטת דרכך חזק יותר מכל אשליה שנשענת על זהות בדויה, מניפולציות ושקרים. נדמה שדפנות הבועה הולכות ומתעבות, אבל לבועה של הפחד אין אחיזה, היא חולפת. התקווה שבועת השקר לא תתפוצץ, אלא שיצא ממנה האוויר בצורה הדרגתית. המהות עצמה, ההווה, המרחב שאינו תלוי בזהות חיצונית. המהות היא האהבה שאת, הקיום עצמו, בלעדיה גם אין חשיבה, מושגים ובועות.


גם הפחד אינו יכול להתקיים בלעדי החיים שמאחוריו. זו הקרקע, הרקע והרקיע, הרגע המרגיע, שלווה נצחית שממנה הכל מתחיל ומתקיים.


חיבוק אוהב

מסר מתוך ספרי ״תודעה נוכחת הספר המעשי״

פרק רביעי - שחרור מסבל וריפוי הכאב הרגשי

להעיר את הפוטנציאל: שיעור מתוך קורס שירת העצים

כִּי כָּל עֵשֶׂב וָעֵשֶׂב יֵש לוֹ שִׁירה שֶׁאוֹמֵר, שֶׁזֶה בְּחִינַת פֶּרֶק שִׁירָה, וּמִשִּׁירַת הָעֲשָׂבִים נַעֲשֶׂה נִגּוּן שֶׁל הָרוֹעֶה.

רבי נחמן מברסלב 


איזה קורס מדהים ומיוחד אני עומדת ללמד אתכם: 16 שיעורים שבועיים, במהלך ארבעה חודשים נלמד על הכוח המסתורי המופלא התבונה שחיה בטבע, כיצד לפתח כלים לחזק את ההשראה וההשפעה של כוח החיים מתוך התודעה וההכרה שלנו.


הקורס יתחיל ב 6 למאי 2024 ויסתיים ב 20 לאוגוסט 2024.

השיעורים יתקיימו בימי שלישי בשעה 20:00 בזום שעון ישראל


אני מלמדת קבוצות קטנות לכן מספר המקומות מוגבל.


המיקום: בזום בנוחיות האופטימלית מהבית שלכם. הקלטה תעלה בתום השיעור

ותהיה זמינה לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיומו של הקורס. 

הגישה לשיעורים ולהקלטות פתוחה לתלמידי הקורס בלבד. 


ההרשמה המוקדמת בהנחה עד הראשון למאי.לצפייה בשיעור:
מהי אותה אנרגיה עוצמתית שכובשת אותנו בדממה מרגיעה ומחיה את הנפש כשאנחנו בטבע? מהם הכוחות שמחברים אותנו לעצים לאדמה? מדוע קל יותר להעמיק נוכחות להרגיש את הריפוי לנפש ולגוף כאשר אנחנו בטבע ובחוף הים? מהו אותו ארג תבונתי מופלא שמקיים את העולם באיזון ובהרמוניה? האם אותו כוח מצוי בנו? איך אפשר לעורר את התבונה השקטה מציאות היום יומית? הכוח התבונתי שוכן ומובנה בתוכנו, אך הוא רדום, מתכסה בתפיסות הצרות של המיינד והאגו. בקורס אלמד כיצד להיות כוח השראה והשפעה בעולם הכאוטי. 

העמקת הנוכחות ההכרה ברובד אחדותי חי שקט עוצמתי ואינסופי בתוכנו זו דרך חיים. להשריש את הנוכחות לתת מודע זה תהליך עוצמתי של התייחסות ללא מאבק. כאשר אנחנו הולכים בטבע וחווים מיד את עוצמת הנוכחות היא מתפרצת לתוכנו משפיעה על הגוף כולו משחררת את הנפש מהעומסים נדמה שההשפעה מגיעה מבחוץ. האמת שלהבת הנוכחות שלנו מתגברת ומתעוררת. אין זו השפעה של כוח חיצוני או פנימי זו ההשפעה של הכוח האחד. הוא לא פנימי הוא לא חיצוני הוא בכל מקום שווה בשווה. 

במהלך 16 השיעורים נלמד על העומס המנטלי, נרפה מהמאמץ להרפות. למאמץ קשור רעיון שיש מקום תהליך או דרך להגיע אליו, יש יעד יש ״אני״ שהולך בדרך, או יש צורך לרכוש עוד ידע עבור היעד. 

בקורס נלמד לעורר את כוח הנוכחות את הלהבה בכל מקום ובכל תנאי. להאיר שפיות ומודעות

להפחית את הסבל ולהוריד את האוטומט התגובתי שמגיע מתוך האגו.


אם אתם מצטרפים או כבר חברים במרכז להתעוררות תודעתית

תהיו זכאים להנחה נוספת.

לקבלת קישור במייל לתשלום עם ההנחה הנוספת

לחברים במרכז להתעוררות תודעתית כתבו לי:


הקורס כולל 16 שיעורי זום שיתקיימו בימי ג׳ בשבוע 

 + 16 שיעורים חיים במרכז להתעוררות תודעתית בימי רביעי בשבוע.


עלות הקורס: 800 דולר

מחיר אחרי הנחה: 700 דולר

לנרשמים עד הראשון למאי ניתן לחלק עד ארבעה תשלומים מידי חודש.


מה תקבלו בקורס:


1. 16 שיעורים חיים בזום שיהיו מוקלטים וזמינים לצפייה ללא הגבלה.

2. 16 שיעורים חיים בזום של המרכז להתעוררות תודעתית

3. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית לחצי שנה במהלך לימודי הקורס המתנה: 300 $

4. גישה חופשית לכל תכני הקורס ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס.

5. קבוצת וואטסאפ פתוחה לשיתוף ושיחות לתלמידי הקורס בלבד.

6. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית במהלך לימודי הקורס.


*אני חיה בארה״ב לכן המחירים מצויינים בדולרים.

390 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page