top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

המסר היומי להשראה: התמרה של כאב לעוצמה

כשאת פוגשת את הכאב הרגשי שלך, את לא רק משחררת אנרגייה זרה, את עוברת שינוי תודעתי. המפגש עם הכאב הוא מפגש טרנספורמטיבי, את נולדת מחדש, נבראת מחדש. בתהליך הבריאה וההבראה לא חזרת לקדמותך, אלא עברת לשלב חדש במציאות החיים שלך. יכול להיות שעל פני השטח את חווה אתגרים חיצוניים, אבל ההתמודדות שלך היום שונה. הכלים התודעתים שלך באים מתוך עומק ההוויה שלך ולא מתוך הכאב הרגשי והפחד. הרגישי את האנרגיות החדשות שלך, כיצד הן מניעות אותך באיזון מופלא מול מצבי חיים טובים ומאתגרים כאחד. 

את מגלה את יופיך, מאירה על האתגרים החולפים מתוך העוצמה הפנימית שלך. האתגרים לא הופכים להיות הזהות הקורבנית שלך, הם כבר לא מעוררים בך אשמה והלקאה עצמית. היום את יודעת שאין לך שליטה על הקשיים שקורים בדרך, הם רק רגעים חולפים. את הציר, המרכז, האיזון הנוכח בכל הטלטלות שמעל פני השטח. כרוכבי השוורים הפראים, את נשארת במרכז שלך, ההווה. רוכבת על השברים שלך ויוצרת את עצמך מחדש כאהבה.
הדחף לשינוי יופיע ברגע המדויק: ההווה. אף אחד לא היה בעתיד מכיוון שה״עתיד״ לא מגיע לעולם. העתיד מתהווה לחוויה נוכחת בהווה. אני מתמסרת לעומק הבלתי נתפס של נצח-הווה שאינו נמדד בזמן. 

הזמן הוא אשליה ורעיון קונספטואלי התלוי בשפה לקיומו. העבר והעתיד תלויים לחלוטין במילים, הם לא קיימים בשקט שבין המחשבות. יש רק הווה נצחי. אני מתעוררת לאמת הפשוטה: ההווה הוא כל מה שיש, אני התודעה הערה המתבוננת ומגלה את עצמה כל פעם מחדש כאחדות מופלאה ואוהבת.


לכל ״כאב״ יש אדם שמאמין בו. בשורש הכאב ישנה אהבה, הכאב ישאר נאמן עד לרגע שהאדם יתעורר למהותו, לאור האהבה שהוא, לאור הפנימי הנוכח בו ובכל אדם שהוא פוגש. כך הכאב מלווה את האדם ולא מוותר לו עד אשר ייגע בשורשו. הרי גם הכאב יודע שאין לו קיום ללא אהבה. גם הכאב רוצה להיות חופשי ולהתמיר למהותו.


המפגש שלך עם ההווה הוא מפגש של אהבה

מפגש קצר ונצחי בו זמנית.

מסרים מתוך ספר האור הפנימי - תמר רוטשטיין.  


שיעור לצפייה: כוח ההתמרה של התודעה
איזה קורס מדהים ומיוחד אני עומדת ללמד אתכם: 16 שיעורים שבועיים, במהלך ארבעה חודשים נלמד על הכוח המסתורי המופלא התבונה שחיה בטבע, כיצד לפתח כלים לחזק את ההשראה וההשפעה של כוח החיים מתוך התודעה וההכרה שלנו.


הקורס יתחיל ב 6 למאי 2024 ויסתיים ב 20 לאוגוסט 2024.

השיעורים יתקיימו בימי שלישי בשעה 20:00 בזום שעון ישראל


אני מלמדת קבוצות קטנות לכן מספר המקומות מוגבל.


המיקום: בזום בנוחיות האופטימלית מהבית שלכם. הקלטה תעלה בתום השיעור

ותהיה זמינה לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיומו של הקורס. 

הגישה לשיעורים ולהקלטות פתוחה לתלמידי הקורס בלבד. מהי אותה אנרגיה עוצמתית שכובשת אותנו בדממה מרגיעה ומחיה את הנפש כשאנחנו בטבע? מהם הכוחות שמחברים אותנו לעצים לאדמה? מדוע קל יותר להעמיק נוכחות להרגיש את הריפוי לנפש ולגוף כאשר אנחנו בטבע ובחוף הים? מהו אותו ארג תבונתי מופלא שמקיים את העולם באיזון ובהרמוניה? האם אותו כוח מצוי בנו? איך אפשר לעורר את התבונה השקטה מציאות היום יומית? הכוח התבונתי שוכן ומובנה בתוכנו, אך הוא רדום, מתכסה בתפיסות הצרות של המיינד והאגו. בקורס אלמד כיצד להיות כוח השראה והשפעה בעולם הכאוטי. העמקת הנוכחות ההכרה ברובד אחדותי חי שקט עוצמתי ואינסופי בתוכנו זו דרך חיים. להשריש את הנוכחות לתת מודע זה תהליך עוצמתי של התייחסות ללא מאבק. כאשר אנחנו הולכים בטבע וחווים מיד את עוצמת הנוכחות היא מתפרצת לתוכנו משפיעה על הגוף כולו משחררת את הנפש מהעומסים נדמה שההשפעה מגיעה מבחוץ. האמת שלהבת הנוכחות שלנו מתגברת ומתעוררת. אין זו השפעה של כוח חיצוני או פנימי זו ההשפעה של הכוח האחד. הוא לא פנימי הוא לא חיצוני הוא בכל מקום שווה בשווה. 

במהלך 16 השיעורים נלמד על העומס המנטלי, נרפה מהמאמץ להרפות. למאמץ קשור רעיון שיש מקום תהליך או דרך להגיע אליו, יש יעד יש ״אני״ שהולך בדרך, או יש צורך לרכוש עוד ידע עבור היעד. 

בקורס נלמד לעורר את כוח הנוכחות את הלהבה בכל מקום ובכל תנאי. להאיר שפיות ומודעות

להפחית את הסבל ולהוריד את האוטומט התגובתי שמגיע מתוך האגו.


מה תקבלו בקורס:


1. 16 שיעורים חיים בזום שיהיו מוקלטים וזמינים לצפייה ללא הגבלה.

2. 16 שיעורים חיים בזום של המרכז להתעוררות תודעתית

3. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית לחצי שנה במהלך לימודי הקורס המתנה: 300 $

4. גישה חופשית לכל תכני הקורס ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס.

5. קבוצת וואטסאפ פתוחה לשיתוף ושיחות לתלמידי הקורס בלבד.

6. כניסה חינם - חברות במרכז להתעוררות תודעתית במהלך לימודי הקורס.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page