top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

התקשורת הפנימית

Updated: Feb 28

״התהליך״ כך נמסר לי לקרוא להתעוררות התודעתית שלי.

ההתפתחות התודעתית והרוחנית אינה ״עבודה״ זו תקשורת.


אתמול התעוררתי באמצע הלילה, הגוף היה חסר מנוחה הרגשתי חולשה ורעד פנימי. העמקתי נוכחות והקשבתי למסרים מרפאים, הגוף חזר לאיזון הייתי שלווה ורגועה.


ירדה התובנה הזו: התפתחות תודעתית ורוחנית אינה ״עבודה״ אלא תקשורת בזמן אמת עם הגוף, הרגשות והמחשבות. זו תקשורת מרובד עמוק וקיומי של התודעה - ההתבוננות הטהורה.

השפה מאוד מבלבלת והיא יכולה להניע בלי מודעות את הנפש להאמין וכך גם ליצור מציאות שיש בה קושי (עבר) ציפייה ואכזבה (עתיד) ולכן ההווה הוא מאמץ סזיפי מתמשך דורש מאיתנו להשקיע מאמצים נפשיים.


המשפטים השגורים בתוכנו משפיעים על האנרגיה הפנימית. התפיסה שאומרת: יש עוד הרבה ״עבודה״ על מערכת היחסים, על הנפש ועל הגוף. העבודה התודעתית לא פוסקת לעולם. יש עוד דרך ארוכה.


העבודה הפנימית היא בעצם תקשורת פנימית. קשב וקשר שמעיר את הגוף והנפש בהווה מעמיק את ההשפעה שלנו על עצמנו.


הבנתי שאין יעד להגיע אליו. ה״עבודה״ שלא פוסקת היא התקשורת הקשובה למצב הרגשי נפשי פיזי, תודעתי ורוחני. מי מקשיב? התודעה. בהקשבה התודעה משפיעה ומחזירה לאיזון את הגוף הנפש והרגש.

זו אינה עבודה אלא מערכת יחסים שלכם עם עצמכם. אין כאן מטרה או יעד אליו להגיע ולרפא. התודעה יוצרת קשר עם המצבים האנושים בהווה. היא לא מתעלמת מהקיום האנושי.


״עבודה״ מעידה על כך שהמצבים האנושיים לא רצויים: הכאב לא רצוי עלי לעבוד עליו, התגובתיות הרגשית, הבכי, האשמה, הקורבנות, המחשבות הטורדניות, מעידים על חוסר מודעות.


יש תחושה שהאנושות היא ״בעיה״ שצריך לעבוד עליה.

תקשורת לעומת זאת לא שופטת את הרגשות האנושיים, היא קשובה להם, הקשב עושה פלאים יותר מכל ״עבודה על הרגשות״ הקשב הפנימי, ההתבוננות הטהורה מקבלת את הכאב האנושי ונותנת לו מקום. הכאב לא נחות הוא מצב חולף.


כשאני יוצרת תקשורת איתו, בו ברגע מתחיל תהליך הריפוי.

בעבודה יש יותר עתיד מהווה. אני מצפה לגמול ולשכר, לעבוד ולהגיע לגרסה עתידית טובה יותר של עצמי. עובדת על החלקים הלא טובים שבי... אין דבר כזה.

כל החלקים טובים הם משרתים את ההתפתחות התודעתית.

התפתחות לא מעידה שהשלב הקודם רע יותר מהנוכחי, היא תהליך טבעי יצירתי של התבונה האלוהית. היקום לא יכול שלא ליצור מחדש את עצמו בכל רגע.


גם אנחנו יוצרים מציאות חדשה בכל רגע נתון ללא מודעות שאנחנו עושים זאת: התגובה והמענה למציאות הוא יצירה של המציאות.

אני לא חווה את ההתפתחות התודעתית והרוחנית שלי כ״עבודה״ אלא כתקשורת תומכת, אוהבת, חומלת, היא לא מצפה לשום דבר ולא שופטת אף מצב רגשי אנושי, היא קשובה ומתבוננת ומתייחסת לכל מצב נתון.

אני נהנית לראות כיצד הכאב מתמיר לתבונה ואור. כיצד התקשורת הטהורה עם הנפש האנושית מרפאה ומרגיעה, הכרה במרחב התודעתי אלוהי, האני העמוק, האוקיינוס האין סופי של האהבה.


תקשורת תודעתית הכרתית מכילה ואוהבת של המצבים הנפשיים והפיזים שמתרחשים ברגע זה מעוררת את כוח הנוכחות וזרימת החיים בגוף היא משנה אותו ומרגיעה אותו. היא העוגן והכוח, התקשורת הנוכחת, ההתבוננות הטהורה היא חוויה מהנה, במקום להרגיש אכזבה מכך שאני משקיעה המון עבודה בהתעוררות וההתפתחות הרוחנית והאישית שלי ולא מצליחה להגיע לאותו מקום שאני חולמת להיות בו, אני נהנית מהיכולת שהולכת ומתחזקת להיות נוכחת בקשב ובהתבוננות נשמתית תודעתית עם הגוף, המחשבות, הרגשות, הפחדים והכאב שהם עולים. ההנאה לשהות בגוף ולראות מה שלומו.

הגוף עונה באהבה כמו ילד הנרגש לקבל התייחסות.

ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר


90 views0 comments

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page