top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

כוחה של המודעות ליצירה של שפע

Updated: Apr 1

כאשר את לומדת להכיר ולזהות את מהותך כשפע, את מגלה מהיכן באת, מאילו הרגלים תפיסתיים לא מודעים של מחסור את פועלת. את חווה איך המחשבה שלך רגילה לראות את מה שאין. לאט לאט את מתעוררת מהקיבעון ומגלה לראשונה בחייך את מה שיש. במקום לחשוב לפי התבנית המוכרת, ההישרדותית, במקום לפעול מתוך חנק נפשי, פחד ועומס, יש בך נשימה. לראשונה בחייך את חווה בתוכך תחושה פנימית של שפע זה מעורר בך התלהבות, תשוקה, שפע של רעיונות מגיעים אלייך.

את מקבלת זרם של תובנות על האופן שהתנהלת בעבר, מגלה איזו השפעה הייתה לתודעת המחסור בחייך כיצד ההתנהלות הזו גרמה לך לחשיבה תלותית שהובילה אותך לדמות נזקקת מוחלשת שתלויה באנשים.

גילית שאת מנוהלת מהאמונה שהשפע תמיד נמצא אצל אחרים אבל לא אצלך.שפע פנימי מתחיל בשאלה: איזו מערכת יחסים יש לי עם עצמי ברגע זה? האם אני חווה את עצמי כשפע או רואה רק דרך העדשה העכורה של המחסור?


אין ספק שהחיים מחזקים את חווית המחסור שלך, את רואה במציאות את ההוכחה למה שאת חווה בתוכך: את חווה היום מחסור כלכלי, מחסור ורעב רגשי, את חווה כמיהה ורצון לאהבה, לזרועות שיחבקו אותך. כל היום מסתובבת עם המועקה שאין לך את השפע שיש לאחרים, אם יש תקופה של רווחה בחייך את פוחדת שיום אחד זה יגמר, לא מצליחה ליהנות ולשמוח בחייך. עבורך שפע הוא חלום בלתי מושג. ראית בילדות כיצד אהבה נקשרה בסבל וכסף במחסור, פחד ועבודה קשה. שפע מגיע עם מאמץ והקרבה גדולה. שמעת בילדות אין ספור פעמים את האשמה שאין לך הערכה להקרבה שמקריבים עבורך, שיהיה אוכל קורת גג, בגד ללבוש, שאין הנחות בחיים, כאשר את שומעת את המילה כסף ומיד עולה בך כעס ואשמה. שפע זה הקרבה, את מפונקת, מקבלת את הכל על מגש של כסף. הגוף שלך תפס מבחינה תחושתית ורגשית את השפע כדבר רע. את הסיבה לכך שהשפע הוא מקור לכאב וסבל במשפחה שלך. בגלל שאת קיימת יש כאב מחסור וסבל. לכן נוצר בתוכך פרדוקס שגורם לך לברוח משפע כדי לא לגרום סבל לאנשים אחרים.


התערערת וקשרת את השפע לקורבן לאשמה, לכעס לקושי ומאמץ. הרגשת גם שאת לא ראויה לשפע כי אין לך יכולת להעריך אותו, את לא מכבדת ולוקחת את השפע כמובן מאליו. כל הקולות האלו הפכו להיות הקולות שמדברים אלייך מראשך. הם מנטווים את הפעולות שלך במציאות.


השפע החומרי והרגשי קשור תמיד בפחד מאובדנו. מהקושי להשיג אותו. לכן התעסקות בשפע כרוכה בסכנה עתידית של תלות בשפע. הפחד לאבד את מה שיש כובל את התודעה המבקשת להיות חופשייה ואם אין שפע אין דאגות. אך הפרדוקס הזה משאיר את התודעה לכודה בפחד עתידי וצפייה לכאב. השפע הוא ידיעת ההווה. החיבור לכוח בלתי תלוי ובלתי מתכלה שהוא מי שאת.


היקום לא מניח לך לחיות בשקר הזה. היקום מטבעו הוא שפע. יש ליקום משאבים בלתי נדלים ואין סופיים לשפע. היקום לא יניח לך כל עוד תאמיני שחסר בך משהו. כל עוד תפעלי מתוך חוויה פנימית של מחסור היקום ימשיך לשלוח קשיים ואתגרים כדי לעורר אותך לידיעה שהשפע הוא מי שאת, הבורא לא גורע בבריאתו. תראי כמה שפע יש ביקום, השפע החומרי הוא פועל יוצא של חוויה ותחושה של שפע פנימי. הוא לא הוכחה לשפע הוא פועל יוצא של כוח החיים וכוח היצירה הגלומים בך.


כל עוד תאמיני שחסר בך משהו תמשיכי לפעול בדרך שאת רגילה אליה, מתוך חוויה פנימית של אין.

אל תפחדי לחלום, ליצור, לרקום תוכניות, גם אם אין לך יכולת כרגע לממש אותם הידיעה העצמית שלך שהשפע הוא מצב הכרתי זה הזרע. פתאום תזהי הזדמנויות ומחשבות שלא זיהית מקודם, תחשבי אחרת ותרגישי טוב פיזית ונפשית, תתעורר בך תשוקה והתלהבות, יהיה לך כוח לתמוך בעצמך גם כשתפלי.


תראי את הטבע, הוא יוצר שפע יש מאין, החיים שוקקים, יש מיש, שפע נולד משפע. כשאת מגלה את טבעו של היקום, את חוזרת למהותך, ככל שתתני יותר תקבלי יותר. האנרגיה של התודעה לא מתכלה היא מתחזקת מעצם הנתינה. ככל שלא תפחדי להעניק שפע כך השפע בתוכך יתרחב. שפע רוחני והכרתי לא מתכלה לעולם. מתוך החוויה הפנימית של שפע רוחני יבוא השפע הגשמי, לא תחווי פחד. גם שתגשימי את החלומות שלך לא תפחדי לאבד אותם.


שנים רבות חייתי בתחושה פנימית של חרדה משפע, פחד לאבד את המעט שיש לי. חוסר מודעות לכמה שפע יש לי בחיים, יכולות גלומות שמחכות לצאת לאור. חוויתי שאני לא יודעת איך להשיג שפע, גם אם אני פתוחה לקבל או ליצור שפע בחיי אין לי את הידע. זיהיתי הרבה אמונות כובלות:

שפע קשור במאמץ כאב וקושי.

שפע זה כישרון מולד,

חסר לך ידע, חוכמה, נסיון.

לא מגיע לך שפע.

שמגיע בקלות הוא חסר ערך.

השפע משחית את הנפש.

שפע גורם לתלות בו.

אנשים שחיים במחסור הם ענווים.

זו יהירות לחלום ולבקש שפע.

שפע מביא לפרידה ולנטישה.

אנשים לא ירצו אותך אלא את השפע שלך.


למדתי לזהות את המחשבות הכובלות ולהיפתח לתבונה הגלומה בלא נודע, זיהיתי שהרווח התודעתי קשור בשקט החי. היכולת להיפרד ממחשבות מותנות ומצמצמות עזרה לנפש שלי להרפות בלי המאמץ להרפות ולפעול בטבעיות מתוך דממה נחה. ללא קונספט למדתי לפעול בחופשיות נפשית ורגשית ללא התניות שכובלות אותה בפחדים. זה העניק לי את הגישה לאור הפנימי, שהוביל אותי לזימון מודע ותקשורת הכרתית עם כלי התודעה: גוף הרגש והמחשבה. במקום שכלי התודעה יפעלו לפי הפחדים של המיינד והאגו הם פועלים בהתאמה לרצון העמוק של התודעה והבורא: להשפיע שפע יש מיש, לחיות באור האמת, לקבל על מנת לתת. להיות כלי פתוח שמעביר את האור הלאה. לעורר את האמון באור הפנימי ובעצמנו. להיות בקשר עם האני העמוק. השקט החי הוא השפע, כשהמחשבות נרתמות לתבונה האינסופית של השפע הן הופכות לכלי רב עוצמה שמאיר שפע ללא גבול.


המחשבות שלנו הן עוצמה, הן יוצרות מציאות לפי האמונה שלנו. הן יכולות ליצור מציאות של מחסור או מציאות של שפע.


.


קורס שירת העצים

שיעורים חיים בזום

קול התודעה, דממה דקה


כִּי כָּל עֵשֶׂב וָעֵשֶׂב יֵש לוֹ שִׁירה שֶׁאוֹמֵר, שֶׁזֶה בְּחִינַת פֶּרֶק שִׁירָה, וּמִשִּׁירַת הָעֲשָׂבִים נַעֲשֶׂה נִגּוּן שֶׁל הָרוֹעֶה.

רבי נחמן מברסלב 

מהי אותה אנרגיה עוצמתית שכובשת אותנו בדממה מרגיעה ומחיה את הנפש כשאנחנו בטבע? מהם הכוחות שמחברים אותנו לעצים לאדמה? מדוע קל יותר להעמיק נוכחות להרגיש את הריפוי לנפש ולגוף כאשר אנחנו בטבע ובחוף הים? מהו אותו ארג תבונתי מופלא שמקיים את העולם באיזון ובהרמוניה? האם אותו כוח מצוי בנו? איך אפשר לעורר את התבונה השקטה מציאות היום יומית? הכוח התבונתי שוכן ומובנה בתוכנו, אך הוא רדום, מתכסה בתפיסות הצרות של המיינד והאגו. בקורס אלמד כיצד להיות כוח השראה והשפעה בעולם הכאוטי. העמקת הנוכחות ההכרה ברובד אחדותי חי שקט עוצמתי ואינסופי בתוכנו זו דרך חיים. להשריש את הנוכחות לתת מודע זה תהליך עוצמתי של התייחסות ללא מאבק. כאשר אנחנו הולכים בטבע וחווים מיד את עוצמת הנוכחות היא מתפרצת לתוכנו משפיעה על הגוף כולו משחררת את הנפש מהעומסים נדמה שההשפעה מגיעה מבחוץ. האמת שלהבת הנוכחות שלנו מתגברת ומתעוררת. אין זו השפעה של כוח חיצוני או פנימי זו ההשפעה של הכוח האחד. הוא לא פנימי הוא לא חיצוני הוא בכל מקום שווה בשווה. 

במהלך 16 השיעורים נלמד על העומס המנטלי, נרפה מהמאמץ להרפות. למאמץ קשור רעיון שיש מקום תהליך או דרך להגיע אליו, יש יעד יש ״אני״ שהולך בדרך, או יש צורך לרכוש עוד ידע עבור היעד. 

בקורס נלמד לעורר את כוח הנוכחות את הלהבה בכל מקום ובכל תנאי. להאיר שפיות ומודעות

להפחית את הסבל ולהוריד את האוטומט התגובתי שמגיע מתוך האגו.


איזה קורס מדהים ומיוחד אני עומדת ללמד אתכם: 16 שיעורים שבועיים, במהלך חצי שנה נלמד על הכוח המסתורי המופלא התבונה שחיה בטבע, כיצד לפתח כלים לחזק את ההשראה וההשפעה של כוח החיים מתוך התודעה וההכרה שלנו.


הקורס יתחיל ב 6 למאי 2024 ויסתיים ב 20 לאוגוסט 2024.

השיעורים יתקיימו בימי שלישי בשעה 20:00 בזום שעון ישראל


אני מלמדת קבוצות קטנות לכן מספר המקומות מוגבל.


המיקום: בזום בנוחיות האופטימלית מהבית שלכם. הקלטה תעלה בתום השיעור

ותהיה זמינה לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיומו של הקורס. 

הקורס כולל 16 שיעורי זום שיתקיימו בימי ג׳ בשבוע 

 + 16 שיעורים חיים במרכז להתעוררות תודעתית בימי רביעי בשבוע.


עלות הקורס: 800 דולר

מחיר אחרי הנחה: 700 דולר

לנרשמים עד הראשון למאי ניתן לחלק עד ארבעה תשלומים מידי חודש.


*אני חיה בארה״ב לכן המחירים מצויינים בדולרים.יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית.


אני יודעת כמה זה מרתיע להיות מנויים באתרים שמקשים ומחביאים את האפשרות להפסיק את התשלומים החודשיים או השנתיים. אני לא מחביאה, הקישור להפסקת החברות נמצא בכל עמוד באתר למטה.


חברות חודשית 49.95 דולר

ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם

המדרגה - שלושים שיעורים מוקלטים.
בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה. לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס 


או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי.חיבוק אוהב תמר153 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page