top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

כיצד להעמיק את התקשורת עם התת מודע

Updated: Feb 28

התגובה הספונטנית שלכם להתקפה כלפיכם יכולה להוות מקור של מידע ותקשורת עם התת מודע. התבוננו על האופן שאתם מגיבים ליחס מקטין משפיל, מצמצם לא מכבד, יחס תוקפני. האם אתם מתמלאים בזעם ותוקפים חזרה? האם אתם קופאים? מתנתקים מהגוף, מהסיטואציה? חווים שיתוק ולא עונים? האם אתם מפייסים? מרצים? מתכווצים? אולי אתם הופכים את הסיטואציה לבדיחה? צוחקים? משתמשים בהומור בקסם אישי? אולי אתם בוחרים ללעוג לתוקפנות? לענות בסרקזם בשנינות לעקוץ? או נפגעים עד עמקי נשמתכם, בוכים, בורחים? מדברים ברציונליות? מנסים לשכנע להסביר לתרץ, לתמלל לחפור? האם אתם מעמיקים נוכחות? מנסים למצוא פתרון הגיוני? מנסים לראות את הצד השני? חומלים? מרגיעים?


כל תגובה מדוייקת. כילדים אנחנו לומדים ובוחרים באופן אינטואיטיבי את הדרך הטובה ביותר להגן על עצמנו. כל תגובה לתוקפנות שמופנית אליכם מלמדת עליכם ועל האופן שהתת מודע שלכם מנהל את ההתנהגות שלכם. אם אתם נוטים להיות משותקים מפחד, לא מסוגלים לענות ולדבר, הנתק ההתנהגות הזו נקראת דיסוציאציה. הגוף נכנס להלם או נתק כדי להגן על הנפש. הניתוק הוא חומת המגן שלכם.

כילדים למדתם שזו הדרך הטובה ביותר לא להסתכן בפגיעה פיזית ונפשית. הגוף שלכם למד להגיב כך מול התקפה. כאנשים בוגרים אתם מבינים שאינכם נמצאים בסכנה אמיתית, אין סיבה לשיתוק שאתם נמצאים בו אבל המערכת הרגשית לא מבינה את זה כי הדפוס צרוב בתת מודע, הפער מעיק עליכם, אתם רוצים להיפטר מההרגל אבל אין לכם עוד הכלים והידע לגשר על הפער.


איך לצמצם את הפער בין ההבנה השכלית לגוף?

  1. אל תאבקו בתגובתיות חשוב לא לדחוק ולדחות אותה, אל תשפטו ותכעסו על עצמכם, אל תתנו למיינד לנזוף בכם על החולשה שלכם. קבלה של החוויה הדפוסית תפחית את הכעס ותחושת האשמה. תזכרו שהתגובה הדפוסית אינה חולשה.

  2. התבוננו על התגובה הפיזית, השיתוק, האלם, או הזעם העלבון. התגובה הדפוסית היא אירוע אוטומטי שקורה בגוף. זו אינה בחירה אלא ראקציה אנרגטית של מערכת החיסון הנפשית. התבוננו על זה אנרגטית, כזרם, תנועה בגוף, כמו שאתם מרגישים זרם של מים קרים או חמים. הנתק בין המחשבה לתגובה האוטומטית מאפשרת למודעות שלכם להיכנס ולהאט את הסחרור הראקטיבי בין המחשבה לרגשות. אתם לא מדחיקים שום דבר אלא שמים לב לגוף ולרגשות שלכם. לאנרגיה שקיימת בגוף.

  3. תרגלו מדיטציות להגברת הקלט החושי והגברת הקשר לגוף. המדיטציה במהותה היא תקשורת, הפניה של תשומת הלב לרגע הזה. הגברת הקשב הנוכח לגוף תסלול את התקשורת לתת מודע ותפחית בצורה משמעותית את הרעש התוקפני של הקול המדבר בראש.

ככל שנדע להפריד בין הראקציה האוטומטית לתודעה נעמיק את השלווה והאיזון הנפשי. הכוח הפלאי של הנוכחות יזרום דרכנו, כך נוכל להיות עוגן של שפיות בעולם הכאוטי. התודעה הקולקטיבית עוברת שינוי המפר את האיזון ויוצר מאבקים, מלחמות, בלבול, פחד, אי שקט. לאנרגיה הזו יש כוח להוציא אותנו מהחיבור לתודעה ולהפעיל את האוטומט הראקטיבי של המוח ההישרדותי.


אני מאושרת להזמין אתכם ללמוד כלים משני חיים, כלים שהופכים לדרך חיים אני פותחת קורסים חדשים ומחזורים חדשים של שנת 2024 שיעורים חיים בזום.ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר315 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page