top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

כמה דברים שכדאי לזכור כשמתחילים במסע להתעוררות תודעתית

Updated: Feb 28


כאשר מגלים את העולם הרוחני, אנחנו נחשפים לשפע של רעיונות ותובנות, כללים בעלי עוצמה והשפעה מהפנטת, מצד אחד הם גורמים לאופוריה והשראה אך הם עלולים לטלטל את העולם שלנו מצד שני. רעיונות רוחניים יכולים להוציא את האדם מאיזון. כמה דברים שכדאי לזכרור כשמתחילים במסע להתעוררות תודעתית:


1. רעיונות רוחניים אינם רוחניות הם כלי עזר, לא אמת חקוקה בסלע.


2. הרעיון הרוחני לא מיצג אידיאל שעל פיו צריך להתנהג, מטרה נכספת.


3. כל רעיון רוחני נתון לפרשנות. עבור אדם אחד הוא קרש הצלה עבור אדם אחר זה קרש בראש.


4. לא כל רעיון רוחני מתאים לכם. אם אתם חווים התנגדות

אל תאלצו את עצמכם להאמין בו.


5. לא משנה אם מישהו התלהב מרעיון וכלים רוחניים וסיפר על המפנה הנפלא בחייו, תבדקו את האמת שלכם, האם אתם מרגישים בתוככם הסכמה עם הרעיונות האלו? אם לא כנראה שהנפש שלכם זקוקה למשהו אחר.


6. אתם לומדים שיטה לריפוי, מרגישים שאיבדתם את הדרך, צללתם לתוך חיטוט נפשי, במקום לקבל כלים אתם שוקעים לבלבול וכאב, לתחרות עם עצמכם ושאר התלמידים, אתם מעמידים פנים שהכל בסדר ומתרוקנים אנרגטית, יש בכם מאבק, אומרים לכם שאתם לא בסדר כי אינכם מאמינים בדרך. או שאתם כועסים על עצמכם שיש בכם התנגדות וחוסר יכולת להתמסר. כלל הזהב הוא: לא משנה כמה מדויקת ומוכחת שיטת הלימוד, אם אתם סובלים תרפו. תעזבו. על תייחסו את הכשלון לזהות שלכם. תבחינו בסימנים, תשאלו האם אני סובל? חווה חרדות? כעס אשמה ודחייה עצמית?


7. רעיונות רוחניים מראים את הדרך, אם אתם עוד לא בשלים לעבור בה, זה לא מעיד על רמת התבונה הרגשית והחוכמה שלכם, רעיונות רוחניים עובדים כשהתלמיד מוכן. כל עוד הזרע בתוכו לא נבט הוא לא יזהה וירגיש התאמה. אותו רעיון שעורר התנגדות בעבר יכול להיות כלי עזר מעולה בעתיד.


8. יש רעיונות רוחניים שיצאו מהקשרם הלימודי והפכו לסיסמאות שטחיות וקלישאות במרחב, הם מקוממים ומכעיסים הרבה אנשים. רעיון רוחני שעוזר להרבה אנשים בתוך מסגרת של ליווי כשהוא יוצא מהקשרו אל המרחב הציבורי הוא מתפרש בצורה לא מדוייקת. זה גורם לשיפוטיות והכללה, לא פעם שמעתי ביקורת שיפוטית נוקבת על רעיונות נפלאים שעזרו לאנשים לרפא כאב רגשי ולהתעורר תודעתית, השיפוטיות נובעת מחוסר הבנה עמוק ויסודי.


9. הכל מתאסף לחוויה האישית שלכם. אם הייתם במסגרת של לימוד, קורס או סדנא, במהלכו נחשפתם לשפע של רעיונות רוחניים מופלאים שסולפו, שנעשה בהם שימוש לדכא אתכם, לדוגמא לרעיונות נפוצים: ״אתם זימנתם כל מה שעברתם בחיים שלכם, אסור לכם לחשוב מחשבות שליליות אחרת תייצרו מציאות שלילית, הכאב הוא אשליה כי אין אני, צריך להתמסר, לבטל את האגו.״ במקום להיעזר בהם אתם חווים דיכוי של העצמי, תדעו שהדרך שהרעיונות האלו עוברים אליכם מעוותת את הרעיון. הרעיונות הללו מכילים אמת יסודית ומהותית, אם אתם חווים דיכוי, המורה לא מבין אותם לעומק, הוא לא יודע כיצד ללמד אותם. הוא משתמש בהם בצורה צינית להעצים את האגו שלו.


10. רעיונות רוחניים מצביעים על האמת הם לא האמת. האמת נוכחת מעבר לכל רעיון או תפיסה. כשעולה התנגדות זה לא אומר שהרעיון הרוחני הוא רע, לא אמיתי. זה אומר שברגע זה בחיים שלכם הוא לא מתאים לכם, שאינכם עוד מוכנים לשינוי. שיש פחד לאבד את הזהות הסובלת. אף רעיון רוחני לא יכול לטלטל אתכם אלא האמת שאתם מזהים ממנו, היא שמטלטלת את עולמכם. הבהלה היא לא שלכם אלא של האגו שמאבד את כוחו ואחיזתו בכם. רוחניות היא מרחב תודעתי, רעיון רוחני הוא הסבר על המרחב התודעתי.


ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


שיעורי הקורס מתקיימים בזום, כל שיעור יוקלט ויעלה באתר. השיעורים של הקורס יהיו זמינים לכם לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס. השיעורים של המרכז להתעוררות תודעתית זמינים לצפייה כל עוד אתם חברים במרכז או תלמידים בקורס.בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר


114 views2 comments

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Rinat  Elyakim
Rinat Elyakim
Aug 17, 2022

תמר היקרה - אני מאחלת לכל אחד ואחת שרוצים לחיות חיים מאוזנים יותר - רגועים ויפים יותר - להגיע למפגש המרגש - להירשם לקורסים שלך - להצטרף למסע המרגש הקסום והמשנה חיים 🙏🏻❤️🙌🏼 את אור גדול ומתנה לעולם 🙌🏼❤️🙏🏻

אני מודה לך עליך❤️

Like
Tamar Rothstein
Tamar Rothstein
Aug 18, 2022
Replying to

תודה אוהבת ונרגשת רינת אהובה על המילים המאירות שלך אני מודה עלייך אוהבת אותך 💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Like
bottom of page