top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

לקבל על מנת להשפיע

Updated: Feb 28

אנשים יכולים לערער אותנו אנרגטית כאשר אנחנו מנותקים

מעצמנו ממהותנו ומהתודעה שהיא אנחנו.


אם יש מישהו בחיים שלכם, אדם קרוב שאינכם יכולים להיות במחיצתו, שימו לב למחשבות שעולות ולתגובות הרגשיות שמתעוררות בכם. הבחינו בטריגרים שצפים בכם. גם תגובתיות היא יצירה.

במקום להיות מושפעים מהאנרגיה שלהם תשפיעו מהאנרגיה שלכם.


בתחילת השנה החדשה שלחתי ברכה ״השפעה טובה״ שנהיה לכוח השראה והשפעה טובה על עצמנו ועל הזולת. הכוונה הייתה שנעמיק את היכולת להתחבר לאני העמוק, לרובד התודעה האחד, למהות, לכוח ההשפעה וההשראה שאי אפשר לדבר עליו.


קיים מרחב עוצמתי וחי ובלתי תלוי שמו ״חיים״. החיים הם נצחיים והגוף ששרוי ב״חיים״ כמו כוס מלאה מים באוקיינוס, כאשר הגוף מת הוא לא נעלם אלא מתפרק חזרה לגורמיו הפיזיולוגים בדומה לכוס זכוכית שנשחקת ומתפוררת חזרה לחול. הנצח נח וקיים אין עוד מלבדו, אנחנו הנצח שמתעורר לדעת את קיומו הבלתי תלוי בצורה מקום וזמן.


כשאתם מרגישים שיש אדם בחיים שלכם שמערער אתכם אנרגטית אתם מתרוקנים לידו, שהוא מדלל את שמחת

החיים, הצעד הראשון הוא להתחבר לשקט החי, לחזור למרחב החי שלכם. הגוף שלכם יתמלא באנרגיה בראשיתית של אור המקור הנוכח בדממה ונגיש לכולם כשהמיינד שלנו הופך להיות שקט. השקט החי הופך אתכם לכלים פתוחים לקבלה של אור והשפעתו החוצה. החיבור לשקט החי הוא חיבור למקור חוכמה ותבונה אינסופי. אין זה אומר שתהיו בשקט אלא זה אומר שתפעלו מתוך הכרה תודעתית ולא מתוך ההתניות הפסיכולוגיות והחשיבה הרגשית התגובתית. כאשר תלמדו להיות נוכחים בהווה תלמדו להשפיע ולהעניק השראה במעשים, בקשב ובדיבור.


בכל אחד מאיתנו גלום כוח תודעתי זך נצחי וטהור. את הכוח הזה אפשר לחוש רק כשהגוף מגיב אליו.


כשמישהו פוגע בי, מתעלם, מערער, כשאני מרגישה שהאנרגיות שלי נחלשות בגלל השפעה של אדם או אנשים, אני מיד שואלת את עצמי לאן האנרגית החיים שלי נשאבת? אני מגלה שהתודעה שלי לכודה בתגובה מחשבתית ורגשית שמקושרת עם ההתניות הלא מודעות שבי. זה גוף הכאב שלי שמגיב ומשפיע עלי אנרגיה שלילית. זה גוף הכאב שלי שמערער אותי ולא האנרגיה החיצונית. כל אנרגיה שאני מקבלת הופכת להיות האנרגיה שלי, זו החוויה שלי.


חשוב להזכיר שהכרה צלולה של כוח הכרתי תודעתי בלתי תלוי הופכת אתכם למקור של אור והשפעה אינסופית. כשהמיינד שלכם שקט כשאתם מחוברים לשקט החי הלב הנפש והתודעה משתווים אתם הופכים למקור השראה והשפעה. אנרגיה שלילית חיצונית לא תוכל לערער אתכם, מערכת החיסון הנפשית וההכרתית כל כל מאוזנת שהיא תחליש כל אנרגיה שתיכנס אליכם. זה לא אומר שאתם צריכים להישאר בסביבה חולה. הגברת האנרגיה והכוח ההכרתי והתודעתי שלכם תגרום לכם לפעול בצורה מאוד אפקטיבית. כוח הנוכחות הוא כוח בלתי נראה ואי אפשר לחוש אותו. אפשר לחוש את התגובה של הגוף וכלי התודעה המוח והרגשות והגוף להשראת האור הרוחני התודעתי עליכם.


אי אפשר לערער אותנו כאשר אנחנו מעוגנים בהווה ובשקט החי.


אנרגטית הכוח הטהור שעובר דרככם הוא כוח מקור וכל כוח אחר נגזר ויוצא ממנו כולל כוח אנרגטי שלילי. התודעה חזקה מהאגו, התודעה יצרה את האגו. האגו משול לחשכה, להיעדר מודעות ונתק מהשורש. מעט אור תודעתי מפוגג את החשכה האגואית.


אם אתם חווים השפעה שלילית על המרחב האנרגטי שלכם, פלישה ופריצת הגבולות שלכם תשאלו מהו המצב המנטלי והתודעתי שלי? האם אני שרוי בתגובתיות? התנגדות? האם אני מאשים את עצמי שופט את עצמי? זאת אומרת שאני נמצא במיינד ובקונספט ולא מחובר לציר החיים עצמם. ציר החיים הנצחי שאינו קשור בשום ממד שורש ומקור של כל צורה זה מי שאתם.


חשוב לדעת שבמציאות יש אנשים שמנסים לערער אתכם, במקום שהם ישאבו את הכוחות שלכם ויהיו הכוח המשפיע על התודעה והחיים שלכם, אתם תביאו את עצמכם לנקודת השקט החי ומכאן תהפכו להיות כוח משפיע ולא מושפע.


הדרך האפקטיבית שגיליתי על עצמי להשתחרר משפעה של התגובות שלי מאנרגיות חיצוניות היא להתחבר למקור, לתודעה עצמה.


מה שמערער אותי אנרגטית באופן חד משמעי היא לא אנרגיה חיצונית אלא התגובה האנרגטית שלי למה שקורה. אם אני מעורערת ונחלשת אנרגטית זה סימן שאני במיינד, חזרתי להיות תגובתית. יצאתי מהמרחב והתנתקתי מהאור הפנימי.


זה לא פשוט להישאר אנרגטית במרחב שלנו. להיות מעוגנים בהווה כשיש השפעות שליליות מבחוץ. לא קל להתנתק מהתגובות האוטומטיות וללמוד לבטוח בלא נודע, לקבל השראה ולהיות כוח משפיע. הסיבה לכך כי זו אינה החלטה שכלתנית.


זה לא פשוט אך אפשרי. אני שומעת את הקריאה הפנימית מתחזקת, ללמד ולהזכיר שהכוח האנרגטי ההשראתי והיכולת להשפיע אור אינו רחוק מאיתנו ולא נגיש ליחידי סגולה, הוא נגיש לכל אחת ואחד מאיתנו, כולנו אותה התודעה. המיינד לא יכול לתפוס הכרתית שאנחנו אף פעם לא מושפעים מבחוץ אלא תמיד משפיעים מבפנים. שאנחנו מושפעים מהמחשבות שלנו, האמונות והתפיסות שלנו. כשההבנה הזו מושרשת זה הסוף של הסבל. האגו למעשה מתמוסס וחוזר לזרם האור של התודעה. האישיות הזמנית שחיה בעולם הזה משווה את תכונותיה לתכונות התודעה האחת. התודעה מתעוררת מתוך הגוף האנושי כאן בעולם הזה והופכת לכוח משפיע טוב בעולם.

ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית.


אני יודעת כמה זה מרתיע להיות מנויים באתרים שמקשים ומחביאים את האפשרות להפסיק את התשלומים החודשיים או השנתיים. אני לא מחביאה, הקישור להפסקת החברות נמצא בכל עמוד באתר למטה.


חברות חודשית 49.95 דולר

ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם

המדרגה - שלושים שיעורים מוקלטים.
בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס


או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבור וחיבוק אוהב תמר


262 views2 comments

2 comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Invitado
06 oct 2023
Obtuvo 5 de 5 estrellas.

חיבוק אוהב תמרי יקרה! אוהבים אותך!


Me gusta
Tamar Rothstein
Tamar Rothstein
06 oct 2023
Contestando a

תודה מעומק הלב חיבוק גדול 💖

Me gusta
bottom of page