top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

מדוע אנחנו פוחדים משפע? דרכים ללמוד לבטוח בשפע

Updated: Feb 28הפחד משפע הוא פחד משינוי. הדבר שאנחנו הכי פוחדים ממנו הוא אובדן הזהות שלנו. שפע משנה סדרי חיים. אתם יכולים למצוא את עצמכם פתאום מאושרים, החלום הבלתי מושג הפך למציאות אבל זו מציאות שלא דומה לשום דבר שהכרתם בעבר.


שום דבר לא הכין אתכם לשפע, אתם נדרשים להשקיע המון אנרגייה בללמוד ולהכיר את המציאות החדשה, כמובן יש את כל האמונות והפחדים שמציפים: אתם לא מוכנים ובשלים, שתהרסו את מה שנבנה, שתאבדו את זה, שתפגעו, כמה שעולים גבוה כך הנפילה כואבת יותר. האם השפע שלכם הוא ״עליה?״ או שזו תנועה טבעית של התפתחות והתעוררות תודעתית? במקום ליהנות מהחלום אתם מוצפים בספקות ופחדים. יש בכם יותר מחשבות על העתיד מנוכחות בהווה.

המחשבות לא משקפות שום מציאות, אלו רק סיפורים של המיינד, לא פשוט להשתחרר מהאחיזה של המחשבות מכיוון שהמיינד נועד להגן עלינו מפני סכנה וכאב עתידי, עם זאת כוחות השינוי חזקים מהאגו והמיינד. יש דרך ללמד את עצמנו לצאת מאזור הנוחות לאזור הנוכחות. אזור הנוחות הוא המקום המוכר והמוגן, איזור הנוכחות מחייב אותנו ״להסתכן״ לתת אמון בלא נודע, להיכנס לאזור חדש ולא מוכר, ארץ לא זרועה. זה תהליך נלמד ונרכש, אותו אני מלמדת בקורסים שלי ובמרכז להתעוררות תודעתית


האגו הוא כמו יועץ רע שגורם לכם לחזור ולעשות בדיוק את אותו הדבר שמשאיר אתכם בסבל.


הפרדוקס כאן שהאגו הוא הראשון ללחוש באוזניכם, אתם קשובים לו רק מכוח ההרגל. אי אפשר לזלזל בעוצמתו של ההרגל. מעצם החזרתיות שלו הוא הופך ומתמקם בתודעה שלכם.

ההרגל הופך לאזור הנוחות. כל שינוי מעיק מכיוון שהוא מצריך השקעה גדולה של אנרגיה מנטלית, לימוד סדרים פנימיים מחדש, התמצאות בעולם לא מוכר, אובדן של זהות מוכרת, גם אם היא זהות קורבנית וסובלת, ההתקשרות יוצרת תחושה אשלייתית של בטחון, שייכות והתמצאות.


איך יוצאים מאזור הנוחות לאזור הנוכחות?


צעד ראשון, לזהות שהמחשבות מחוברות לרגש ולגוף זו מערכת אחת, לכן יש השפעה גורפת למחשבות

על הגוף והרגשות, זו מערכת אחת המבטאת את אותו התוכן בדרכים שונות.


צעד שני, לזהות את המחשבות המעכבות והמסכלות שמבטאות את הפחד להיפרד מהנוחות המוכרת ולצעוד ולהתעורר לנוכחות החדשה שמתהווה.


דוגמה למחשבות מסכלות


״אם אהיה מאושרת לא אזהה את עצמי, לא אדע מי אני״


״אם תהיה לי זוגיות, כסף ושפע, לא אדע איך לשמור על זה כי באופי שלי יש נטייה להרוס כל דבר טוב שמגיע אלי״


״הצלחה מביאה איתה שינויים, עומס שאני לא מכיר, אני פוחד שלא אעמוד בזה ואכשל.״


״אני לא באמת יכול להחזיק מעמד באף עבודה, באף קשר, העבר שלי מוכיח לי את זה.״


״אני כל כך פגועה אין לי תקנה״


״לא מגיע לי להצליח, אני לא מספיק חכמה ומוכשרת, אני מזהה אנשים שהם הרבה יותר חכמים ומוכשרים ויפים ממני. אני בכלל לא בליגה שלהם״


זו דוגמה קטנה למחשבות מסכלות שנמצאות במחזור הדם שלנו. אף אחת מהמחשבות הללו הן לא אמת למרות שהגוף חווה אותן כאמיתיות.


התחושה הפנימית של הוודאות חשובה יותר מהאמת עצמה


מחשבות הן תופעות אנרגטיות, יש להן מטען רגשי, אנחנו חווים חשיבה בדיוק כמו כל חוויה אחרת שמתרחשת במציאות. החשיבה היא משהו שקורה לנו.


מאויב לאוהב


החשיבה יכולה לשרת אותנו, היא בראש ובראשונה כלי של התודעה. הפחד לצאת מאזור ״הנוחות״ לאזור הנוכחות, מסבל לשפע, זו מחשבה נוספת שמתלבשת על התודעה שלנו. זו מחשבה יסודית יותר ונטועה בשורש הזהות הזמנית והאמונות שלה, אבל היא לא התודעה שלנו. מתחת לכל מחשבה רגשית יש אור פנימי יצירתי, נביעה שמתרחבת ולא פוסקת מליצור תופעות וצורות חדשות.


הפחד משפע הוא פחד משינוי


הצעד השלישי בתהליך ההתעוררות התודעתית היא להביא למודעות את הקיום של האור הפנימי ולהתחיל לפעול ממנו. מה זה אומר:


1. להביא מודעות להווה, לרגע הזה, להרגיש את ההשפעה של השקט החי על הנפש. ברגע שאתם ערים לכך שאין עבר או עתיד, שההווה הוא כל מה שיש, שאתם מתהווים כרגע, שכל מה שעברתם בחיים שלכם לא קיים יותר, שהעתיד הוא מחשבה שאתם חושבים בהווה, אתם קרובים לאמת, זו לא הבנה שכלתנית, הרגישו את הידיעה הזו בגוף שלכם, בכל הזדמנות שיש.


2. תראו את הכוח שיש לעוצמת ההתייחסות שלכם. תרגול היום יומי יעזור לכם ליצור הרגל חדש שיפחית את הפחד משינוי ומשפע.


3. באין עבר ועתיד כל מה שנשאר לכם זה ההווה וההכרה הצלולה שעבר ועתיד מתגלמים רק דרככם, דרך המחשבות הרגשיות שלכם. הסיפורים שספרתם בעבר הפכו לחומר ביוכימי בגוף שלכם. המודעות לכך שיש לכם יכולת להפוך רוח לחומר ביוכימי בגוף שמעורר בכם רגשות, מעודדת, זאת אומרת שתרגול מודע משפיע, ככל שתתייחסו להווה ולחיים שלכם כהתהוות מתחדשת של אהבה, זה ישפיע על הגוף עצמו.

לֹא הסבל יהפוך לגוף שלכם אלא האהבה המודעת.


4. כל מחשבה שלילית, ביסודה ומהותה היא רק מחשבה. לכן אין מחשבות שליליות, כל המחשבות שוות ובאות לשרת אתכם.


5. הביאו את המרחב הפנימי, השקט החי למרכז התודעה שלכם, דעו שאתם לא הקול המדבר בראש, אתם לא המחשבות והרגשות שלכם, אתם מהות נצחית יצירתית, אור של תודעה.


מכיוון שאין עתיד אלא במחשבה, הצורך שלכם להתעורר הכרתית ותודעתית קשורה רק לרגע הזה בלבד.


אין רגע טוב יותר להתעורר מהרגע הזה, זה אפשרי לכם עכשיו. להתחיל ממש עכשיו תוך כדי שאתם קוראים את השורות הללו, העמיקו את החיבור והקשר שלכם להווה שהוא השער לחיבור לעוצמתכם, התעוררתם מההפנוט המחשבתי.


אל תדאגו לעתיד, אל תחשבו שיש מטרה ויעד עתידי להשיג ואל תהפכו את ההתעוררות התודעתית והרוחנית למרוץ לרגע הבא.


הקשיבו לנשימה, היא שער לקשב למסרי הנשמה. הפכו את האור הפנימי למדריך וליועץ שלכם, היו בשלום ובאהבה. ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


שיעורי הקורס מתקיימים בזום, כל שיעור יוקלט ויעלה באתר. השיעורים של הקורס יהיו זמינים לכם לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס. השיעורים של המרכז להתעוררות תודעתית זמינים לצפייה כל עוד אתם חברים במרכז או תלמידים בקורס.


בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר
187 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page