top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

על נקודות התורפה של האגו

Updated: Feb 28האגו שלך מתוחכם הוא קולט את נקודות התורפה שלך ומפעיל אותך מתוכם, אבל בדרך זו גם אתה נחשף לנקודות התורפה שלך. אתה זה לא האגו שלך אלא מרחב - תודעה, הכול אחד.


האגו הוא מצב זמני של חוסר מודעות. התפקיד של האגו לחשוף את האחיזה בזהות הזמנית. לגלות את כל מה שהנפש שלך צפנה והסתירה. לאפשר לך לגלות את נקודות התורפה לשחרר אותם, להתבונן בהם ולא להתגונן מהם. האגו אוהב מאבק, הוא מתחזק משם. הוא אוהב להתחבא בצללים של חוסר מודעות. להחזיק משם זהות ששואבת את הכאב שלה ממחשבות שהם לא שלה.


הגוף מובנה להגיב ישר לכל מה שהוא לא אמת ובשל להתגלות. זה התפקיד של הסבל, המתח והכאב הפיזי, להוציא אותך מאזור הנוחות לאזור הנוכחות.


כוחות התודעה עובדים בצורה משולבת: האגו גורם לסבל נפשי, החושף את נקודות התורפה. התודעה קולטת גם היא את נקודת התורפה ומאירה שם, מגיבה למתח ולסבל שנוצר בגלל זרם המחשבות. השאלה מדוע צריך לעבור דרך הסבל כדי להתחבר לתודעה? גילוי התודעה בתוכך עובר דרך החמלה, האהבה ללא תנאי ושלום פנימי. אתה מתבונן על האתגרים בחייך וער לעובדה שהמחשבות שלך אינם בשליטתך אלא הן חלק מעוצמת היצירה שבך. אנחנו חיים בעולם שיש בו הרס ויצירה, המוח היצירתי שלך מתבונן באפשרויות הללו ומתמלא בפחד.


הפחד הזה מהפנט את התודעה שלך ומשכיח ממך את ההכרה שאתה מהות נצחית שאין בה דואליות, ההכרה שלך מתעוררת מאשליית החשיבה, היא מחזירה אותך לדממה הפנימית. זו האבולוציה של היקום המתעורר דרכך.


כמו זרע שנרקב באדמה ומוציא גבעול. אין כאן הרס של הזרע אלא צמיחה של צורה חדשה הנולדת מתוך צורה. הכוח שדוחף אותה הוא החיים עצמם, הנצחיות המבקשת להתעורר דרך צורות יותר מופתחות מקודמותיה. הזרע הוא משל לאגו, ההרס של האגו מוליד קיום חדש, חיים חדשים, התעוררות, תנועה שאינה בשליטה. גם האגו משרת בסופו של דבר את האבולוציה של התודעה המתעוררת בעולם הזה. לכן הצורה היא אשליה וכוח החיים שבה הוא האמת. לשם תפנה את ההתבוננות שלך, לחיים הקיימים בתוך הצורה החולפת ומניעים אותה.


עמוד 93 פרק רביעי היקום הנדיב - חזרה אל האמת / תמר רוטשטיין


קישור לספרים שהוצאתי לאור ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


שיעורי הקורס מתקיימים בזום, כל שיעור יוקלט ויעלה באתר. השיעורים של הקורס יהיו זמינים לכם לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיום הקורס. השיעורים של המרכז להתעוררות תודעתית זמינים לצפייה כל עוד אתם חברים במרכז או תלמידים בקורס.


111 views0 comments

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page