top of page

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים

אתגר 30 יום מדיטציות לשינוי הרגלים

קורס גר״מ המדרגה 30 יום לשינוי הרגלים, הפחתת הסבל והעמקת הנוכחות.


לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לקראת טבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. כשגיליתי שהגוף הוא שער להווה, הוא שער לחיבור לאור התודעה שאני, חל בי שינוי משמעותי. ברגע שנתתי את הזמן לשהות בתחושות הגוף, התגובתיות הרגשית שלי פחתה בצורה משמעותית, הבריאות שלי השתפרה פלאים, אני ישנה טוב בלילה, מערכת היחסים שלי עם בן סוגי (זוגי) שמעון ועם עצמי השתפרה לאין שעור. אני חיה ללא עומס נפשי ומנטלי, באיזון נוכח וקשב עמוק לנשמה ולאור התודעה והדרכתה. את הידע הזה אני מתרגשת לשתף וללמד אתכם.


מה קורה כשאני קשובה לגוף? איך קשב לגוף ולרגש עוזרים להפחית את הכאב הנפשי? כשאני מקשיבה ולא נגררת אחרי המיינד נוצר רווח ביני לבין הקול המדבר בראש והתסריטים שהוא מציף אותי על עבר ועתיד. הגוף יודע להיות רק בהווה, רוב הזמן אנחנו לא קשובים לגוף, הקשב הוא התבוננות, מבט אל האנרגיה של החיים במקום למלל לדיבור. ברגע שאני מתבוננת בצורה פתוחה בלי מחשבות על מצב חולף בתוכי אני מבריאה אותו, נותנת לו אור ועוצמה מתוך עומק ההויה שלי. במקום כיווץ ותגובתיות יש קשב ופתיחות.

קורס גר״מ המדרגה: 30 שיעורים מדיטטיבים לתרגול במהלך חודש ימים, לשינוי הרגלים והעמקת נוכחות.

מדוע קשה ליישם את הידע בזמן אמת? איך אפשר להפחית את הסבל וההזדהות עם מחשבות מעיקות וטורדניות? איך להשתחרר מהרגלים רגשיים שמונעים מכם להתקדם ומשאירים אותכם שנים באותו מקום? כיצד לעבור מתודעה הישרדותית לתודעה נוכחת? לפעול ככוח של השראה ולא להיגרר לאגו ולרעש בחוץ? איך לשקם את היחסים שלנו עם עצמנו? למשוך לחיים שלנו שפע רוחני וחומרי? מהו זימון מודע? שינויים משמעותיים לוקחים זמן ודורשים תרגול. לגוף ולרגשות לוקח זמן להטמיע הרגלים חדשים. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה, גר״מ ראשי תיבות של גוף רגש ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

שלושת המדיטציות הראשונות פתוחות להאזנה ותרגול

התבוננות מתוך אור התודעה לא מנתקת אתכם מהרגשות, היא מחברת אתכם לרגשות האמיתיים של האהבה הכלואים בתוך התגובתיות ההשרדותית האגו והפחד. ההתבוננות וההסכמה היא לא פסיביות היא מחוללת ניסים, פנס רב עוצמה של אור שאתם מכוונים אל מקום חשוך של חוסר מודעות וקיימות. ההתמרה מתרחשת מעבר להבנה השכלית שלנו. לכן היא עוברת דרך הגוף והרגש. המתנה הגדולה שאתם יכולים להעניק לעצמכם הוא קשב פנימי לתכנים ומצבים שחולפים במרחב התודעה שהוא אתם.

שלושת המדיטציות הראשונות פתוחות להאזנה ותרגול


כוחו של זימון מודע אתגר 30 יום. 

מדיטציות לשינוי הרגלים, הפחתת הסבל והעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה.
אני מזמינה אתכם להתחיל בתרגול עוצמתי ומשמעותי אתגר שלושים יום לשינוי הרגלים ראקטיבים ולהעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה. 

גר״מ אלו ראשי תיבות של גוף, רגש, מחשבה אנו נוטים לראות אותם כנפרדים, למעשה זו מערכת אחת הקשורה זו בזו, במהלך 30 יום תאזינו למדיטציה אחת כל יום כדי שהתת מודע והגוף יטמיע את ההדרכה כחוויה רב חושית. התרגולים יעזרו לכם להתקרקע בהווה ולא להיסחף אחרי הרגלי החשיבה. אלו מדיטציות פשוטות לתרגול.

למעלה ממאה שיעורים ומדיטציות הקלטתי והעברתי כולם זמינים לכם לצפייה

אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית, מרחב של לימוד אישי

ולימוד בקבוצה בשיעורי זום בימי רביעי בשעה שמונה בערב שעון ישראל.

bottom of page