top of page
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
Anchor 1

המרכז להתעוררות תודעתית
שיעורים יוני 2024

שיעורים
Large Lawn_edited.jpg

רגישות ונוכחות

שיעור מרכזי יוני 2024

הרגישות היא השאלה, הנוכחות היא התשובה.
כיצד להפוך את הרגישות לעוצמה וכוח מבלי לאבד חמלה ואמפטיה, איך לעזור לאנשים מבלי להישאב לאנרגיות שלהם, כיצד למצוא איזון בעולם הכאוטי שלנו, מבלי להיגרר אחרי הכאב של התודעה הקולקטיבית ולאבד כוחות ולשקוע ליגון, חרדה ועצב. בשיעור אני מדבר על העוגנים שעוזרים לנו להישאר פתוחים חומלים, רגישים ונוכחים לנוכח העומסים הפנימיים והחיצוניים בלי מאמץ ובצורה מאוזנת.
Large Lawn_edited.jpg

הפרדת הרגישות מהפגיעות

שאלות ותשובות יוני 2024

תמיד הייתי רגישה לנוכחות של אנשים סביבי אני חייבת להתנתק מאנשים שמשדרים לי עוינות ותוקפנות אני מאוד פגיעה ולא מסוגלת להפריד את הרגישות מהפגיעות. האם את יכולה להאיר את עיני לגביי ההבדל בין רגישות לפגיעות? האם עצם ההפרדה יכולה לעזור לי להתמודד עם המצב שלי?
Large Lawn_edited.jpg

איזון ונוכחות בסביבת עבודה עויינת

שאלות ותשובות יוני 2024

מאוד קשה לי וכמעט בלתי אפשרי עבורי להביא נוכחות לקבל את ההתנהגויות של אנשים במקום העבודה. אני חוזרת סחוטה הביתה, אני צריכה כמעט שעתיים להירגע מההשפעה של היום שעבר עלי. איך שומרים על איזון ונוכחות בסביבת עבודה עויינת?
Large Lawn_edited.jpg

רגישות וגוף הכאב

שיעור זום יוני 2024

התמרת הרגישות דרך הפרדת הסיפור מגוף הכאב. לגוף הכאב יש מאפיינים רבים. לא תמיד אנחנו משייכים מצב רגשי להתעוררות גוף הכאב. בשיעור אפרט את הסוגים השונים והרבים של גוף הכאב. אלמד כיצד להגביר את הרגישות והנוכחות בו זמנית ולזהות את הסימנים המוקדמים להתעוררות גוף הכאב. אתן כלים שיעזרו לכם להפריד את הסיפור שלכם מגוף הכאב, תרגילים עוצמתיים לקרקוע האנרגיה שלכם והפחתת הראקטיביות וחיבור לאנרגיה של הגוף הפנימי. נוכחות ומודעות אינה שריון היא הכרה בשדה אנרגטי שמזין אתכם ומשפיע עליכם. השדה האנרגטי: התדר כפי שאני מכנה אותו מאפשר לכם לקבל הזנה וכוח, כך שאתם מחוברים לכוח עליון ועמוק שמשאיר אתכם באיזון ונוכחות מול אנרגיות סוערות כואבות וכאוטיות.
מתי: יום רביעי ה 19 ליוני 20:00 שעון ישראל
שיעורים

שיעורי זום יוני מסלול פרימיום 2024

חוכמת החמלה

חוכמת החמלה

5.6.2024

כאשר אתם מתחילים להתעורר רוחנית ותודעתית אינכם בורחים מהתמודדות עם הכאב. היכולת שאתם מפתחים לא להזדהות עם מחשבותיכם ולא להיות מושפעים מסבל ואנרגיות של אחרים לא הופכת אתכם לאטומים. אינכם מפתחים עור עבה, אטימות לב, הדחקה, נתק, להיפך הרגישות שלכם עולה ואיתה עולה היכולת להעניק עזרה מבלי לאבד כוחות ואנרגיה. בשיעור אדבר על נתינה חומלת ורגש. כיצד אפשר למצוא את האיזון בנתינה, להמשיך לקבל אנרגיה מהמקור ולא לאבד אותה למחשבות. נדבר על החוכמה שבחמלה שמעניקה לנו מידע על מצבו של האדם שאיתנו עוזרת לנו לא לקחת באופן אישי התנהגויות ועומסים של אחרים ומעניקה לנו את כוח ההפרדה מהסיפור והפחתת השפעתן על המערכת הרגשית.
רגישות ורוחניות

רגישות ורוחניות

12.6.2024

כשהתדר הרוחני עולה הרגישות עולה. יש לכם סף רגישות גבוה, נדמה שהעור דק מדי והכל חודר. זה מתבטא בחוסר יכולת להיות במקומות רועשים, בהימנעות ממפגש עם אנשים, אתם מותשים במהירות, מיד מרגישים תדרים ומחשבות של אנשים, תרגול נוכחות מפתחת את היכולת שלכם להישאר מקורקעים מבלי לאבד את הרגישות שלכם. מהי התעוררות תודעתית? מהם הסימנים לכך שאתם ערים הכרתית ותודעתית? בשיעור אסביר את השפה והמושגים שאני משתמשת בהם: רוחניות, אור פנימי, תודעה, מודעות, נוכחות, הכרה, השקט בין המחשבות, השקט החי, לקרקע נוכחות, תבונה גדולה, אפס התנגדות, איפוס והיאספות. חלקי הנשמה, מצבי הערות של התודעה ועוד.
מחזיקי תדר

מחזיקי תדר

26.6.2024

אני אוהבת את הביטוי של אקהרט טולה ״מחזיקי תדר״, אלו אנשים בעלי רגישות מאוד גבוהה המקורקעים במציאות. הם מכונים כך מכיוון שמחזיקי התדר מזמנים ומביאים את התדר החי של התודעה בממד הזה, הם כוח של תבונה וחוכמה ענווה. הם לא רודפים אחרי פרסום ובוחרים במודע בחיים פשוטים. כאשר שהם נקראים למלא שליחות הם בורחים מאור הזרקורים, עוסקים במתן בסתר, בריפוי ולימוד, בעזרה לאנושות, לכדור הארץ. הם קשורים לטבע ולאדמה לבעלי החיים ורואים אחדות בכל. כאשר הם צריכים להיחשף לעולם הם אינם עושים זאת כדי לקבל הערצה הפעילות הגלויה שלהם היא חלק מהשליחות. בשיעור נתרגל ונביא מודעות ל״תדר״ הכוח השקט והפשוט הנוכח בכל מקום.
שיעורים

מדיצטיות חדשות יוני  2024 

מדיטציה לאיזון הגוף דרך הנשימה
מדיטציה לאיזון הגוף דרך הנשימה
מדיטציה להתמרת הפגיעות
מדיטציה להתמרת הפגיעות
מדיטציה להעלאת התדר
מדיטציה להעלאת התדר
bottom of page