top of page

שיעור מבוא 2 קורס שירת העצים

תגובתיות ונוכחותאהובה, הפסיקי לחפש ותתחילי לגלות

תראי כמה דרכים נפתחות לפנייך כמה אנרגיה נכנסת אל גופך בלי מאמץ וכאב. החיפוש הוא מצב הכרתי דחוק, מלא בעומס ורעש, אין לך מנוחה החיפוש גורם לנתק אנרגטי ממהותך ומתח מתמשך בגוף. הגילוי הוא מצב הכרתי של פתיחות, קשב וקבלה. כמו פרח הפונה אל השמש כך תודעתך נפתחת ופונה אל מהותה לקבל אור ממקורה. בימים האחרונים חוויתי רצף של ״בעיות״ שנפתרו בצורה ניסית במהירות ובקלות. 

כש״בעיות״ מופיעות וצצות, אני לא רואה אותן כבעיה אלא כמסר מהיקום לשינוי. 

היקום נמצא במצב של שינוי מתמיד כשצצות ״בעיות״ זה סימן מובהק שמגיעה תקופה של שינויים. תקופות של שינוי גורמות לחוסר מנוחה זו יציאה מאזור הנוחות. לכן המודעות למצב ההכרתי התודעתי משמעותי בתקופות האלו: האם אני מחפשת פתרונות בלחץ? או מעמיקה נוכחות ותקשורת עם השקט החי והדברים מתגלים ונפתרים בקלות בדרך נס. נוכחות מתאפשרת כאשר אינך במאבק עם המציאות. ההתמסרות לחוכמה השקטה שקיימת בכל יציר נברא מגבירה את היכולת שלך לזמן בצורה מדוייקת ומודעת את המציאות שהנשמה רוצה להגשים.

זימון מציאות הוא בעיקר הסרה של מכשולים ומחסומים שנמצאים וחיים בתת מודע.


בשיעור הזה אני מלמדת מדיטציה שהיא אחת מהכלים העוצמתיים שאני מלמדת בקורס שירת העצים.״מתגובתיות לנוכחות״ זו מדיטציה התמרתית כלי עוצמת יש עוזר להעמיק נוכחות לשנות את האופן שאנחנו ניגשים לכל קושי ואתגר בחיים. במקום סערה נפשית לחץ עומס ופחד, נמצא את העוגן והעומק השווה שמאפשר לנו לגלות כהרף עין את הכלים והדרכים להשתחרר מאמונות כובלות. ביום חמישי אלמד על זימון מודע, זימון מודע אינו רק בקשה ויצירה של מציאות שאתם רוצים ליצור בחיים אלא זה בעיקר גילוי חשיפה והסרה של הזרמים הסותרים והפחד, בשיעור אלמד כלים לזהות רצונות סותרים להפחית את התגובתיות והסבלו לחשוף רצונות סותרים ולהגשים את הרצונות שלנו. 

קישור להנחה לנרשמים עד ה17 למאי 2024

קורס שירת העצים | ימי ג׳ 21.05.2024 - 03.09.2024. 

המיינד נרתע מדברים שהוא לא מכיר הנמצאים מחוץ לתחום ההבנה והידע. ההרגל לברוח ולהירתע ממה שנראה מסובך, מורכב ולא נגיש, המיינד שחי בעתיד ולא בהווה צופה שהבעיה כה מורכבת, הוא נכנס למאבק עם ההווה, כתוצאה מכך הגוף נכנס למתח רק מהמחשבה על ההתעסקות, החיפוש והציפייה מראש שהפיתרון לא ימצא.כשלומדים להעמיק את הקשב לחוכמה שבשקט ולהביט על החיים מתוך התודעה הנוכחת ולא מהמיינד היודע כל, אז מתחיל תהליך שאני מגדירה אותו כפשוט נס. מגיע הגילוי. הגוף שקט, המוח רגוע, המיינד זז הצידה, השקט מראה לי ומגלה לי היכן למצוא בדיוק את המחט בערמת השחת.

קישור להנחה לנרשמים עד ה17 למאי 2024

בקורס אני מלמדת על הגברת הקשיבות למצבי הגוף, לרגשות ולמחשבות. הפחת הסבל שנגרם בגלל הזדהות מהמחשבות שלנו, שחרור מפחד, העמקה של הקשיבות וגילוי העוצמות המרפאות של התודעה. הוא יכלול וידבר על כל תחומי החיים, זוגיות, איך לשפר קשרים ומערכות יחסים עם בני משפחה וחברים, הגשמה עצמית, כסף, רוח, שילוב בין עשיה להוויה, איך להביא נוכחות וערות רוחנית ליום יום. חמלה וסליחה עצמית.

הקורס הוא התחלה של הכשרה של מטפלים ומלווים לפי שיטת גר״ם המדרגה, חיבור לגוף לרגש ולמחשבה, חיים מתוך האני העמוק.  

קישור להנחה לנרשמים עד ה17 למאי 2024

זמן השיעור יהיה שעה וארבעים וחמש דקות, בזום, בחלק הראשון אני אלמד את הכלים ותכני הקורס, החלק השני יהיה מוקדש לשאלות של תלמידים לכן אני עושה את הקורס בפורום מאוד מצומצם של עד שמונה תלמידים בלבד. כדי שיהיה זמן לכל תלמיד לשאול שאלה לקבל מענה ולהתמקד בחומר.

השיעורים החיים יוקלטו, כדי שתהיה אפשרות לחזור על החומר או לצפות בשיעורים בכל זמן ללא הגבלה. 

קישור להנחה לנרשמים עד ה17 למאי 2024


תלמידים רבים אמרו לי את אותם מילים: את מעניקה לנו את החוליה החסרה. חלקם למדו אצל מורים ידועים, קיבלו ידע אדיר ומשנה חיים, השראה וכלים נפלאים אבל משהו היה חסר, לא בגלל הידע אלא בגלל הדרך שמלמדים אותנו בעולם המערבי: אנחנו מקבלים ידע מבלי להיות ערים ומודעים להכרה שלנו. המילים משפיעות לתקופה מסויימת אבל כוחו של הרעיון מתאדה כי אנחנו לא חיים ומיישמים את הרעיונות אלא נתלים בהם. לרעיון המגיע טהור מהמקור יש אנרגיה עוצמתית, אנו נהנים מהעוצמה והחוכמה ונאחזים ברעיון כדי לחוות התעלות והרגשה טובה אבל לא מיישמים אותו. כך נוצרת תלות באנרגיה רוחנית המגיעה מהרעיון או ממורה ומתקשר. אף אחד לא ״אשם״ בזה, זהו שלב של ההתפתחות שלנו ועכשיו אנחנו מתעוררים לשלב הבא.להביא נוכחות וערות רוחנית ליום יום. חמלה וסליחה עצמית.

קישור להנחה לנרשמים עד ה 17 למאי 2024

תלמידה אהובה סיפרה השבוע על פחד אדיר מלשים גבול כי היא חששה לפרנסתה ובזכות העמקת הסמכות הפנימית שלה והתבוננות נוכחת היא גילתה שיש קשר בין נטישה לריצוי. כשהיא העמידה גבול מול לקוח היא ראתה עד כמה היקום מחזיר לה ומעניק לה טוב בלי מאמץ וקושי, הלקוח שמח על ההזדמנות להחזיר לה על כל הטוב שהיא עשתה עבורו אמר לה כמה שהוא מעריך ואוהב אותה והעלה את מספר המפגשים שלהם.לא אמרתי לה מה הקושי שלה אלא נתתי לה את הזרעים להעמיק נוכחות ולתקשר ולחשוב בצורה מקורית ולא לפחד מהסמכות הפנימית שלה.

קישור להנחה לנרשמים עד ה 17 למאי 2024

בקורס תגלו כיצד לעורר בתוככם את כוח ההשראה המרגיע שקיים בטבע. איך להיות עוגן של השראה ורוגע. תלמדו לחשוב בצורה מקורית, לא לפחד מהסמכות הפנימית שלכם, תקבלו כלים להשתחרר מפחדים וקבעונות של שנים, לטפח את הקשב עם האינטואיציה, הרגשות והתחושות המקוריים שלכם. תלמדו להגביר את האנרגיה שלכם. לחזק את הקשר והקשב שלכם עם אותו כוח מופלא שנוכח מעבר למלל המרגיע. כוח שקט עוצמתי ומופשט שקורן מכל מה שקיים בעולם הזה ונושא איתו מסרים מתמירים שלא נאמרת בהם מילה אחת. כוח החיים של התודעה היצירתית שבוערת מהעצים והפרחים ובעלי החיים ולא מכלה אותם.הסנה הבוער אינו מטפורה הוא הרגע שבו האדם מתעורר לראות את עצמו: מהות וישות נצחית, כוח טבע בפני עצמו.

קישור להנחה לנרשמים עד ה 17 למאי 2024

במהלך 16 השיעורים נלמד על העומס המנטלי, נרפה מהמאמץ להרפות. למאמץ קשור רעיון שיש מקום תהליך או דרך להגיע אליו, יש יעד יש ״אני״ שהולך בדרך, או יש צורך לרכוש עוד ידע עבור היעד. בקורס נלמד לעורר את כוח הנוכחות את הלהבה בכל מקום ובכל תנאי. להאיר שפיות ומודעות להפחית את הסבל ולהוריד את האוטומט התגובתי שמגיע מתוך האגו.

איזה קורס מדהים ומיוחד אני עומדת ללמד אתכם: 16 שיעורים שבועיים, במהלך ארבעה חודשים נלמד על הכוח המסתורי המופלא התבונה שחיה בטבע, כיצד לפתח כלים לחזק את ההשראה וההשפעה של כוח החיים מתוך התודעה וההכרה שלנו.

קישור להנחה לנרשמים עד ה 17 למאי 2024


הקורס יתחיל ב 21 למאי 2024 ויסתיים ב 3 לספטמבר 2024.

השיעורים יתקיימו בימי שלישי בשעה 20:00 בזום שעון ישראל

אני מלמדת קבוצות קטנות לכן מספר המקומות מוגבל.

המיקום: בזום בנוחיות האופטימלית מהבית שלכם. הקלטה תעלה בתום השיעור ותהיה זמינה לצפייה ללא הגבלה גם אחרי סיומו של הקורס.

הגישה לשיעורים ולהקלטות פתוחה לתלמידי הקורס בלבד. ההרשמה המוקדמת בהנחה עד ה17 למאי.

הקורס כולל 16 שיעורי זום שיתקיימו בימי ג׳ בשבוע

+ 16 שיעורים חיים במרכז להתעוררות תודעתית בימי רביעי בשבוע.

עלות הקורס: 800 דולר 

מחיר אחרי הנחה: 700 דולר 

לנרשמים עד הראשון למאי ניתן לחלק עד ארבעה תשלומים מידי חודש.

*אני חיה בארה״ב לכן המחירים מצויינים בדולרים

חיבוק אוהב תמר.

כוחו של זימון מודע אתגר 30 יום. 

מדיטציות לשינוי הרגלים, הפחתת הסבל והעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה.
אני מזמינה אתכם להתחיל בתרגול עוצמתי ומשמעותי אתגר שלושים יום לשינוי הרגלים ראקטיבים ולהעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה. 

גר״מ אלו ראשי תיבות של גוף, רגש, מחשבה אנו נוטים לראות אותם כנפרדים, למעשה זו מערכת אחת הקשורה זו בזו, במהלך 30 יום תאזינו למדיטציה אחת כל יום כדי שהתת מודע והגוף יטמיע את ההדרכה כחוויה רב חושית. התרגולים יעזרו לכם להתקרקע בהווה ולא להיסחף אחרי הרגלי החשיבה. אלו מדיטציות פשוטות לתרגול.

למעלה ממאה שיעורים ומדיטציות הקלטתי והעברתי כולם זמינים לכם לצפייה

אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית, מרחב של לימוד אישי

ולימוד בקבוצה בשיעורי זום בימי רביעי בשעה שמונה בערב שעון ישראל.

bottom of page