top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

תודעה ושזירה קוונטית

Updated: Feb 28

קראתי מאמר שנקרא ״ מדוע יותר פיזיקאים מתחילים לחשוב שמרחב וזמן הם אשליה״

המאמר מדבר על תופעת השזירה הקוונטית, מסתבר שהיא הרבה יותר מעוד תופעה קוונטית מוזרה. זהו העיקרון הפועל מאחורי מכניקת הקוונטים ההופכת את העולם לאחד, השזירה היא הסיבה מדוע אנחנו חיים במציאות הקיימת. לפי המאמר השזירה היא הדבק והכוח היוצר את העולמות. השזירה היא הסופרפוזיציה של כל השילובים האפשריים הפוטצניאלים.

זו אשליה תפיסתית לראות את העצמים ביקום נפרדים ועצמאיים. כל עצם קשור בסביבתו הוא הארג הדבק הקוונטי. המאמר לא רק מתייחס לעצמים לחומר, אלא לארג הזמן מרחב. הממד שנחשב עד כה כבסיס לפיזיקה והבסיס לתודעה שלנו.מתוך המאמר: 
״ נתן סייברג, חוקר מוביל במכון למחקר מתקדם בפרינסטון, ניו ג’רזי, אומר: "אני כמעט בטוח שמרחב וזמן הם אשליות. אלו תפיסות פרימיטיביות שיתחלפו במשהו מתוחכם יותר". יתרה מזאת, ברוב התרחישים המציעים זמן-חלל מתהווה, השזירה הקוונטית ממלאת את התפקיד הבסיסי. כפי שמציין הפילוסוף של המדע רסמוס יאקסלנד, הדבר מרמז בסופו של דבר שאין יותר עצמים בודדים ביקום; שהכל קשור לכל דבר: "אימוץ השזירה כמערכת היחסים המייצר את העולם מגיע במחיר של ויתור על הנפרדות. אבל מי שמוכן לעשות את הצעד הזה צריך אולי לחפש שזירה בשביל היחס היסודי שאיתו מרכיב את העולם הזה (ואולי את כל שאר השילובים האפשריים). כך, כאשר חלל וזמן נעלמים, מגיח אחד מאוחד.״

מה המשמעות? מבחינה פסיכולוגית התודעה שלנו לכודה באשלייה של נפרדות, זמן-מרחב זו תופעה מנטלית. 
כלומר המוגבלות של התודעה היא האשליה. המסך משאיר את התודעה בקיבעון רוחני. היא יכולה לראות ולחוות את המציאות מהמקום שבה היא נמצאת.תארו לעצמכם מציאות בה התודעה שלכם חופשייה ולא מוגבלת למקום הפיזי והמנטלי שבו היא נמצאת. הייתם יכולים לראות ולחוות כל דבר בו זמנית בכל מקום, בכל ממד. ברגע הראשון האגו היה מתלהב וחושב על התועלת האישית שיכולה להיות לו במצב כזה אבסולוטי של כוח. ברגע השני היה עולה פחד המיינד היה אומר: הייתי קורס מעודף אינפורמציה. לא הייתי יכול להכיל את כל המידע ובכלל למה זה נחוץ?


מצב הכרתי אחדותי כמו שתיארתי נקרא הארה. נוכחות בעין האלוהים.

השתוות הצורה. הכלי המכיל את המידע שווה לאור. הזמן הוא קונספט אין לזמן קיום בלי רעיון או מחשבה. מה עם המרחב? החלל? האם הוא אשליה? האשליה היא החוויה שאנחנו נפרדים מהחלל וממה שסובב אותנו. בגלל שהגוף נע בחופשיות בחלל נפרד מהעצמים שמסביבו מגופים אחרים נדמה שאנחנו נפרדים. למעשה אנחנו כמו הגלים איננו נפרדים מהאוקיינוס אנחנו האוקיינוס אנחנו הארג מבחינה פיזית חומרית אנרגטית איננו נפרדים מהחלל. כמו בליטה שיוצאת מבד מתוח.


יש שדה קוונטי אין לו ממד כלל, לא זמן ולא מרחב, הוא נמצא בכל מקום בו זמנית. בכל נקודה. אשליית הזמן מרחב היא אשליה מנטלית פסיכולוגית. מסך תפיסתי. ככל שאנחנו משחררים את הפרדיגמות המחשבתיות אנחנו נאפשר לעצמנו להתפתח מעבר לגבולות שהמיינד שם לעצמו. לא מדובר בשינוי חשיבה אלא בשינוי ההכרה והתודעה. הגוף הוא הבסיס אבל לא הגבול. ממנו התודעה ממריאה ומתפרשת לכל מקום בו זמנית.


זה אולי נשמע בלתי מובן, לא נתפס, פילוסופי. זה העניין זו אינה פילוסופיה זו המציאות.


חיבוק אוהב תמר

ב 17 למרץ אני פותחת קורס חדש שיתן לכם כלים להעמיק את הקשב ההכרתי עם עצמכם ועולמכם. התודעה נשענת על המילים כדי לתקשר עם העולם, המיינד שולט בחוויה ההכרתית דרך המילים, בזמן שיש מנעד עצום של תקשורת שלא תלוייה במילים שאנו לא ערים אליה כלל. תקשורת כזו מצוייה בשפע בטבע. בעלי חיים וצמחים, עצים וחרקים מעברים מידע ומתקשרים עם המערכות האקולוגיות והשדה המגנטי של כדור הארץ. מעבר למילה העוברת במרחב הזמן ומעובדת במוח יש מידע עמוק וחי שעובר דרכנו בצורה מידית וישירה ללא תיווכו של הזמן.

בקורס אלמד כלים התמרתיים שיעזרו לכם לגלות דרכים רבות של תקשורת דרך חיבור לשקט החי ולתבונה העמוקה ששרויה בו. תקשורת לא לינארית היא השראה.

בקורס תלמדו:

1. להגביר את כוח ההשפעה שלכם.

2. להפוך רגישות גבוהה לעוצמה של נוכחות והשראה.

3. תקשורת התמרתית והכרתית עם גוף הכאב.

4. תקשורת הכרתית עם הרצון הנשמתי והעמקת האישור הפנימי.

5. הפחתה של ההשפעה המדכאת של המחשבות והפיכתם לכוח הגשמה.

6. השראת הנוכחות שלכם והשקט הפנימי בתקשורת מול אנשים.

7. חיזוק המערכת האינטואיטיבית והטלפתית שלכם.

8. גילוי של דרכים חדשות לתקשורת רוחנית וחוויתית.

קשב נוכח והכרתי הוא למעשה השלב הבא בהתעוררות התודעתית שלנו כאן. בקורס תלמדו כיצד להרפות ממחשבות מותנות ודפוסיות, תלמדו על עוצמתו של המיינד וכוחה של המחשבה הרתומה לתודעה ביצירה של המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

תרשמו היום לקורס ותקבלו גישה מיידית, חברות חינם במרכז להתעוררות תודעתית מיום ההרשמה ועד לסיום הקורס.

לפרטים נוספים על הקורס, למערך השיעורים והרשמה כנסו לכאן:יש דרך להתעורר הכרתית ותודעתית ולסיים את הסבל המנטלי, יש כלים שיכולים להיות בסיס לשינוי הכרתי. אפשר לעשות את זה לבד אך העוצמה של הלימוד מתחזקת כשלומדים יחד, כשפוגשים ויוצרים קשר עם עוד אנשים שרוצים ובוחרים להתעורר תודעתית. אם אתם חווים את הקריאה הפנימית של התודעה והנשמה אבל אין לכם כלים וקהילה אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית שכולל שיעורים חיים מוקלטים ומדיטציות שאני מעלה מידי חודש. את המרכז הקמתי במאי 2022, זה מרחב של תמיכה ולימוד עצמי ובקבוצה. יש בו שפע של סרטונים שיעורים ומדיטציות. מדי חודש אני מעלה תכנים חדשים. אם אתם מעוניינים להיכנס לשיעור כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לחברות חודשית או שנתית במרכז להתעוררות תודעתית. החברות היא בחינם לכל מי שמצטרף לקורס תקשורת הכרתית החל מיום ההרשמה עד לסיום הקורס.


חברות חודשית 49.95 דולר


ניתן לרכוש את השיעורים המדיטטיבים על פי שיטת גר״ם המדרגה


בספרים שהוצאתי לאור: ״תודעה נוכחת הספר המעשי״, ״חזרה אל האמת״ ו״ספר האור הפנימי״ יש יחד מעל ל1000 תובנות ותרגילים שעוזרים ותומכים בתהליך הצמיחה וההתעוררות והפחתת הסבל הנפשי, איך לעבוד עם כוח החיים שלנו ולקבל כלים להתפתחות תודעתית.


הספרים יצאו לאור במהדורה מודפסת, דיגיטלית וכספרים קוליים להאזנה.


לקביעת פגישה בזום לליווי אישי אפשר לפנות אלי לכאן: בפייס

או שלחו לי אימייל: shimontammar@gmail.com


כל המחירים רשומים בדולרים כי אני חיה בארה״ב. אם יש לכם שאלות כתבו לי. חיבוק אוהב תמר66 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page