top of page
תמונת שער.jpg

קורס גר״מ המדרגה שיעורים מדיטטיבים, 30 יום לשינוי הרגלים

לוקח זמן לשנות הרגלי חיים של שנים. אנחנו נקשרים להרגלים שלנו, הגוף והמערכת הרגשית מתוכנתים להפנים התנהגוית וחוויות, שינוי הרגלים לוקח זמן ואנרגיה, נדמה שאנחנו הולכים נגד הטבע שלנו. למעשה אנחנו הולכים חזרה לטבענו האמיתי. מנסיון חיים שלי ושל תלמידים שרכשו את הקורס המדיטטיבי, שלושים יום של תרגול יום יומי חולל שינוי משמעותי בהרגלי החשיבה והפחתה בראקטיביות הרגשית. יצרתי 30 מדיטציות לתרגול יום יומי במהלך חודש ימים, שיטה שפיתחתי ושמה גר״מ המדרגה: גר״מ ראשי תיבות של גוף, רגש, ומחשבה, אלו שלושת הענפים של התודעה, דרכה היא מתבטאת, יוצרת ופועלת בממד הזה, רבים מאיתנו חווים חוסר איזון בין הרגשות המחשבות והגוף. המדיטציות יחזירו לכם את האיזון ויגבירו את כוח השלווה והנוכחות. 

המסר היומי להתעוררות תודעתית: נס האהבה

בתהליך מופלא של ריפוי הפצע הרגשי מתחולל נס אלכימי, ברגע שאת בוחרת לסיים את הסבל, כשאת מתעוררת לאהוב את עצמך ובוחרת לא לפגוע בך, את לא ממגנטת אנשים חדשים לעולם שלך, אלא נמשכת לאנשים שמעולם לא הבחנת בהם. כשאת לא עובדת מתוך הפצע הרגשי את לא נכנסת למערכות יחסים שמעצימות את הכאב ואת הזהות של קורבן חסר ערך שאינו ראוי לאהבה. את עוברת שינוי לצד השפעתו המותנית של הפצע הרגשי. יש בך יותר מודעות, את מגלה אנשים שמבקשים לתת ולעזור, נמשכת לאנשים שעוטפים אותך באהבה, ששמחים איתך, שלא נותנים לך להזיע ולעבוד קשה כדי לקבל מהם חום ויחס. הם אלו שהנפש שלך שמחה להיות היום בחברתם. אם בעבר היית נרתעת מאנשים כאלו, או לא ראית אותם, ההתעלמות והזלזול באותם אנשים לא נבע ממך אלא מהכאב הנפשי שגרר אותך למקומות ששם הוא יכול היה להעמיק את החושך. את לא ממגנטת מציאות חדשה אלא רואה מציאות חדשה. מגיבה לאנשים ומצבים שמעולם לא התייחסת אליהם בעבר. כל עוד היית נתונה להשפעתו של הפצע הרגשי לא ראית את ההזדמנויות שהיקום היה מביא לפתחך, שפע הזדמנויות לאהבה. לא יכולת לקבל את השפע לא מרוע או אטימות הלב, כשהגיע אלייך שפע לא זיהית אותו. כשהסבל הפך להיות בלתי נסבל, היית שרויה בכאב גדול, התחלת לראות כיצד גוף הכאב מנהל אותך ומשפיע על הבחירות שלך. יצאת ממעגל האימה הפנימי הזה והתחלת ללכת בכיוון ההפוך מהתניות המוח ומטעני העבר, ההרגלים והזהות הישנה. לפתע גילית וראית את ההזדמניות שהיקום תמיד נתן לך בשפע, זה נדמה כאילו היקום נרתם לעזור לך או שמגנטת את המציאות החדשה, אבל השפע הזה תמיד היה שם עבורך. מתוך המקום הבריא שנובט בתוכך את מתחילה לגלות עולם אחר, להגיב ולהתייחס לאנשים שמעולם לא זיהית והתייחסת אליהם. הרצון להפחית את הסבל הופך אותך מאדם שחי ברעב מתמיד לאהבה לאדם פתוח לקבל ולתת אהבה.


תמר רוטשטיין / ספר האור הפנימי / פרק שלישי / המתנות שבאתגרי החיים כוחו של זימון מודע אתגר 30 יום. 

מדיטציות לשינוי הרגלים, הפחתת הסבל והעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה. אני מזמינה אתכם להתחיל בתרגול עוצמתי ומשמעותי אתגר שלושים יום לשינוי הרגלים ראקטיבים ולהעמקת הנוכחות בשיטת גר״מ המדרגה. 

גר״מ אלו ראשי תיבות של גוף, רגש, מחשבה אנו נוטים לראות אותם כנפרדים, למעשה זו מערכת אחת הקשורה זו בזו, במהלך 30 יום תאזינו למדיטציה אחת כל יום כדי שהתת מודע והגוף יטמיע את ההדרכה כחוויה רב חושית. התרגולים יעזרו לכם להתקרקע בהווה ולא להיסחף אחרי הרגלי החשיבה. אלו מדיטציות פשוטות לתרגול. במקביל אני מזמינה אתכם להצטרף למרכז להתעוררות תודעתית, מרחב של לימוד אישי ולימוד בקבוצה בשיעורי זום בימי רביעי בשעה שמונה בערב שעון ישראל.

איך מעמיקים נוכחות בסביבת עבודה רעילה? מה ההבדל בין רגישות לפגיעות? איך שומרים על רגישות גבוהה מבלי להיסחף לכאב של אחרים? מהם מחזיקי תדר? אלו הנושאים שאני מדברת עליהם החודש במרכז להתעוררות תודעתית בנוסף מדיטציות חדשות להתמרת הפגיעות והכאב, לגברת כוח הנוכחות ועוד..


ציור של Aykut AydogduComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page